Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Gdzie najlepiej kupić laptopa

Gdzie najlepiej kupić laptopa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-01-27, 07:42  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Gdzie najlepijej kupić laptopa? Saturn byłem i jak na swoje parametry są dość drogie.Allegro też raczej są dorgie jak na razie tylko komputronik ma dobre i w miare tanie laptopy no i do tego punkt odbioru niedaleko mnie.A wy jak myślicie gdzie są najtańsze i najlepsze laptopy?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 914
Post 2016-01-28, 06:27  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Dużo zależy od danego modelu tak wiec warto jest sobie porownać je wcześniej na ceneo albo skąpcu. Sam jednak jakiś czas temu kupowałem laptop zarówno dla siebie jak i żony oraz zdecydowaliśmy się na zamówienie w sklepie rtv Euro agd bo mieli tam sprzęty w najlepszej cenie spośród wszystkich. Można również było brać sprżet na raty 0% i to realne raty. Nie wymagali dobrania dodatkowego ubezpieczenia. Patrzyłem na inne sklepy oraz większość nie ma takiej oferty.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-06-20, 06:14  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Ja również kupowałem swój laptop w Euro. Nie z uwagi na raty bo i tak brałem go za gotówkę ale z uwagi na ceny .Z tych większych sklepów ze sprzętem mają je najlepsze. Widziałem wprawdzie kilka laptopów ( tego modelu) na aukcjach taniej ale nie chciałem się bujać w przyszłości z nierzetelnymi sprzedawcami, którzy niestety ale się zdarzają. Wolałem kupić lapek tam gdzie będę miał pewność,że wszystko będzie z nim w porządku. Nie kombinują na przykład za fakturami vat marża gdzie nie wiesz czy masz gwarancję czy nie.
FxJ

Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 6
Post 2016-06-23, 00:36  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
draco napisał: Gdzie najlepijej kupić laptopa? Saturn byłem i jak na swoje parametry są dość drogie.Allegro też raczej są dorgie jak na razie tylko komputronik ma dobre i w miare tanie laptopy no i do tego punkt odbioru niedaleko mnie.A wy jak myślicie gdzie są najtańsze i najlepsze laptopy?

Możesz tanio kupić 1-2 letni model ale o złączu M.2 pod SSD możesz zapomnieć np.
Przy tym kursie USD to jeśli trochę nie dopłacisz to nic dobrego nie kupisz
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-08-01, 10:13  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Porównaj sobie ceny na allegro oraz w sklepach. Jak chcesz zaoszczędzić sporo czasu to warto jest również wypełnic sobie formularz na targomacie. Nie wiem czy znasz tą stronę ale jest to coś w rodzaju negocjatora. Po prosto w formularzu zostawiasz swój mail oraz inforamcję o sprzęcie jaki chcesz kupić i oni znajdują Ci najbardziej opłacalną dla Ciebie cenowo opcję.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-08-25, 05:23  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy kupiłbym uzywany laptop. Nie wiadomo czy ktoś go nie uszkodził. Czy laptop nie był zalany.... Wiele wad wychodzi z czasem i jednak jest to jakieś ryzyko. Swój lapek podobnie jak Wy kupowałem w rtv Euro agd. Wprawdzie model jaki wybrałem był w innym sklepie taniej jakieś 5 dyszek ale przekonały mnie raty .
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2017-01-05, 09:14  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Ja polecam tronic.com.pl/serwis/ Zajmują się oni sprzedażą sprzętu komputerowego i mają naprawdę świetne oferty. Najlepsze jest to, że dobierają parametry według zapotrzebowania klienta. Warto!
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2017-05-18, 11:10  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Kupiłam przez internet w mediaexpert Smile
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2017-09-17, 15:48  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Zakupy przez internet są tańsze - uważam, że zakup komputera w jednym ze sklepów internetowych jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-10-28, 19:00  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
W komputroniku maą niezłe oferty na sprzęt, sam niedawno kupiłem tego lapka hp-envy-15-as100nw-x9y98ea obsługa ok, na wszystkie moje pytana odpowiedzieli, bez problemu można też wziąć raty
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-12-04, 07:31  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Zobacz sobie tę ofertę lenovo-thinkpad-t470/lenovo-thinkpad Lepszego laptopa nie znajdziesz, to najlepsza marka na naszym rynku. Obecnie z lepszą matrycą, solidną obudową, dobrą baterią. Bardzo dobre warunki gwarancji.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2017-12-08, 11:24  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Równiez uważam, że sklep komputerowy będzie najlepszy. Niezły jest komputronik, bo strona ma ciekawe filtry, dzięki czemu łatwo można sobie dobrać sprzęt.
inna sprawa, że można kupić przez internet, a odebrać osobiście, zawsze odpadną koszty transportu i oczekiwania na sprzęt.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-08-03, 20:53  //  Gdzie najlepiej kupić laptopa Odpowiedz z cytatem
Niestety nie mam konkretnych informacji, gdzie najlepiej kupić taki sprzęt, ale polecę Wam stronę http://www.webvilla.pl/jaki-laptop-do-pracy-wybrac/ na której możecie znaleźć sobie informacje o tym, jaki laptop wybrać. Takie wskazówki są zawsze bardzo potrzebne, więc jeśli tylko macie możliwości, to jak najbardziej z nich korzystajcie.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Gdzie najlepiej kupić laptopa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!