Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Gdzie na weekend czerwcowy?

Gdzie na weekend czerwcowy?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-09-23, 11:10  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
My jeden z dłuższych weekendów wygospodarowaliśmy sobie na Białą Podlaskę. Mało popularny kierunek turystyczny, ale teraz wiemy, że warto. Jakie urokliwe są tamte tereny. I naprawdę jest co zobaczyć. A co do hotelu to zatrzymaliśmy się w hotelu Delfin. Hotel bardzo w porządku, przyjemny i czysty, w dobrej cenie, lokalizacja bardzo ok też. Więc nic tylko jechac do Białej Smile
Reklamy
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-11-23, 10:34  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
Nie tylko na czerwiec, ale w ogóle na każdy miesiąc i porę roku polecam kampery. Ostatnio sam wybrałem się ze znajomymi na taki mały urlop Wink Wypożyczalni kamperów jest wiele na rynku, więc coś dla siebie znajdziecie.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-02-28, 07:58  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
No my już zaplanowaliśmy sobie w tym roku weekend czerwcowy. Wam również radzę ponieawż pomimo tego,ze jest to czerwiec to jednak może by;c problem z rezerwacją noclegu w tych bardziej turystycznych miejscowościach.

Jedziemy do Sopotu. Spore miasto. Jak uda się pogoda to się poopalamy. Jak nie to również nie będzie źle bo jak to w Sopocie - nie da się nudzić.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-03-15, 11:16  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio zwiedzałem miasto Rzeszów, bo odwiedzałem tam koleżankę. Nigdy nie miałem okazji, a teraz przekonałem się, że to naprawdę piękne miasto. Zatrzymałem się w Hotelu Dwa Bratanki
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2017-04-20, 20:17  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
A może wybierz się do Q Hotel Plus Wrocław . Wrocław jest pięknym miastem do zwiedzania, a hotel ma świetny standard i miło spędzisz w nim czas. Uważam, że jest to całkiem dobry pomysł. Zresztą kto tam był to wie Smile
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-05-18, 10:10  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
U nas wpadł taki pomysł, żeby jechać na rowery, znajomy jest z okolic Grudziądza i znalazł nam hotel Ibis Styles i najprawdopodobniej tam się wybierzemy z ekipą Very Happy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-06-21, 11:52  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
Mieliśmy kilka pomysłów, ostatecznie wybraliśmy się znowu do SPA Piękna i Bestia w Białymstoku. Co sprawdzone miejsce, to sprawdzone miejsce. Do tej pory oboje pachniemy czekoladą po czekoladowym masażu Very Happy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2018-03-15, 10:04  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
Proponowałbym wybrać sie na Mazury. Jeśli chodzi o mnie to Mazury praktycznie nigdy mi sie nie znudzą. Na miejscu świetne ścieżki spacerowe, jeziora. Poza tym wydaje mi sie,ze jednak jest taniej niż nad polskim morzem.

Na miejscu świetny resort jest w Mrągowie. Maja i spa i korty tenisowe.

Jak na cenę to standard jest naprawdę spoko. https://mragoworesort.pl/
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2020-01-29, 09:24  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
W czerwcu warto wybrać się do Holandii. To urokliwy kraj. No i te wszędobylskie rowery, warto jakiś wypożyczyć i zwiedzić na nim np. Amsterdam. Trzeba jednak zaznajomić się wcześniej z przepisami dla rowerzystów, pomocne wskazówki na ten temat są na http://krzysztofskok.pl/jazda-na-rowerze-w-holandii-na-co-trzeba-uwazac/ . Lepiej wiedzieć, na co uważać Smile
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-04-15, 09:46  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
A nad polskie morze? Myśleliście o tym, aby pojechać sobie tam na weekend? Ofert hoteli jest naprawdę bardzo sporo i zdecydowanie jest w czym wybierać, więc polecam Wam rozejrzeć się na stronie https://stayget.com/ jakie są promocje i oferty, jeśli chodzi o noclegi. Z pewnością znajdziecie coś bardzo fajnego dla siebie.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2020-04-22, 18:26  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
Wybór jest spory, wszystko zależy w jakim rejonie żyjemy. Jeśli w Trójmieście to można pojechać bardziej na południe na wycieczkę.Tutaj https://albatrostravel.pl/ możliwy jest wynajem autokarów więc można zrobić wycieczkę większą ilością osób
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2021-02-16, 11:11  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
Jeśli ja mam polecać miejsce na taki weekend w czerwcu to będzie to Kraków na pewno. W centrum na nocleg warto wybrać Aparthotel W sercu Krakowa. Wygodne pokoje, dobre ceny, świetne warunki i lokalizacja do pozazdroszczenia. Wszędzie blisko, piękne widoki z okien. Kraków to moje ulubione miasto.
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2021-02-16, 21:37  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
zależy co kto lubi. Ja miałem okazję pojechać na Kaszuby (pierwszy raz wyjazd i na pewno nie ostatni) Fajne miejsce, spokojne nad jeziorkiem. Zatrzymaliśmy się w Pensjonacie Mięta i Woda. Klimatyczne miejsce godne polecenia.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2023-03-20, 15:33  //  Gdzie na weekend czerwcowy? Odpowiedz z cytatem
Mnie marzy sie indonezja ale wiadomo póki dzieci małe to pozostaje to w sferze marzeń. Natomiast już wiem że kiedyś się tam wybiorę z mężem na podróż poślubną której nigdy nie mieliśmy Smile
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Gdzie na weekend czerwcowy? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!