Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Gdzie na Mazurach wynająć jacht motorowy

Gdzie na Mazurach wynająć jacht motorowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-03-14, 14:11  //  Gdzie na Mazurach wynająć jacht motorowy Odpowiedz z cytatem
Cześc. Chciałbym wynająć na lipiec z wyprzedzeniem tak aby były miejsca. Czy ktoś może polecić dobrą firmę?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2016-03-15, 06:14  //  k Odpowiedz z cytatem
Ja mam juz wynajęty jacht. Wynajmowałem na stronie, na której wynajmowałem rok temu. Konkretnie tutaj:
zegluj.pl/czartery/jachty-motorowe

Mają dobre ceny, jachty nowe w dobrym stanie. Cena to jakieś 800 zł na dobę ale polecam negocjować bo zawsze mozna uzyskać lepszą cenę przy dłuższym wynajmie. Wszystkie dobrze wyposażone. W naszym będą dwie sypialnie, salon. Łazienka.

O wiele ciekawsza opcja pobytowa niż standardowy hotel.
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2017-02-18, 18:47  //  Gdzie na Mazurach wynająć jacht motorowy Odpowiedz z cytatem
Możliwości masz całkiem sporo, jeśli chodzi o nas to w zeszłym roku wynajmowaliśmy przez Czarter4u jednostkę Maxus 28 - z tym, że to jednostka, którą już trzeba potrafić pływać, jak chcesz coś łatwiejszego to sobie weź Antila jakiegoś 24 albo 26 też fajne jednostki.

autsajder.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  10.6 KB
 Odsłon:  8721 raz(y)

autsajder.jpg

sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-12-13, 12:51  //  Gdzie na Mazurach wynająć jacht motorowy Odpowiedz z cytatem
Takie jednostki są bardzo fajne. Ale ich transport może być kłopotliwy. A czasami jest po prostu niezbędny. Dlatego warto mieć namiary na firmę, która wykonuje takie usługi. Jest na rynku firma Trans-Yacht Maciej Pałyszko, która oferuje transport jachtów, transport łodzi oraz transport łodzi motorowych. Doświadczenie, z odpowiednim zapleczem technicznym. Tu ich znajdziecie:
ul. Reymonta 12
05-140 Serock
tel: 533 301 444
e-mail: yacht.biuro@gmail.com
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2024-02-28, 10:33  //  Gdzie na Mazurach wynająć jacht motorowy Odpowiedz z cytatem
Można również jeśli tylko ma się takie możliwości zakupić własny jacht, wtedy nie ma problemów z wynajmem, zawsze wie się czym wypływa na jeziora. Można również taki własny jacht wynajmować. A jeśli będziecie potrzebować zakupić solidny silnik do jachtu to na https://mc-sklep.pl/silniki-do-duzych-lodzi-tramwajow-wodnych-houseboat-c-2_129.html będzie to możliwe.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Gdzie na Mazurach wynająć jacht motorowy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!