Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Gdzie na leczenie kanałowe w Warszawie?

Gdzie na leczenie kanałowe w Warszawie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2016-08-02, 12:06  //  Gdzie na leczenie kanałowe w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Mam do leczenia kanałowego dwa zęby ;/ Nigdy jeszcze nie miałem tego typu zabiegów. Mocno boli? Gdzie leczą tak, że nie boli?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-08-02, 12:36  //  Gdzie na leczenie kanałowe w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
To sporo. Jestes pewien, że będziesz musiał leczyc kanałowo? Polecam skontaktować się z przychodnią stomatologiczną Supra dent w Warszawie:

http://supradent.pl/
Powinni zrobić Ci tam prześwietlenie i ocenić czy te zeby są do leczenia kanalowego czy nie. Mnie również kiedyś jedna dentystka przestraszyła,ze czeka mnie kanałowe jednak wybrałem się do wspomnianego gabinetu i okazało sie,ze jednak nie było to konieczne.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2016-08-23, 17:20  //  Gdzie na leczenie kanałowe w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Sam też chętnie bym się dowiedział jeszcze, gdzie taki zabieg można w Łodzi zrobić, bo też mnie czeka brr
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Gdzie na leczenie kanałowe w Warszawie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!