Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Gdzie mozna zobaczyc walke Wach - Kliczko ?

Gdzie mozna zobaczyc walke Wach - Kliczko ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-11-09, 20:56  //  Gdzie mozna zobaczyc walke Wach - Kliczko ? Odpowiedz z cytatem
Wie ktos gdzie mozna zobaczyc za darmo walke Mariusza Wacha z Wladkiem Kliczko ? Według mnie przesadzaja z tym PPV i postanowilem zastrajkowac i pouszkac darmowej relacji.

Tak w ogole jakie sa wasze typy na walke ? Mi sie wydaje, że jak Wach wytrzyma do 7-8 rundy, to moze sprawic duza niespodzianke.
Reklamy
Siemowito

Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 6
Post 2012-11-09, 22:58  //  Gdzie mozna zobaczyc walke Wach - Kliczko ? Odpowiedz z cytatem
Nie dość, że się płaci normalny abonament, to jeszcze trzeba zapłacić PPV. Pewnie w internecie będzie do obejrzenia darmowe, tyle, że w słabej jakości.
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-11-10, 10:35  //  Gdzie mozna zobaczyc walke Wach - Kliczko ? Odpowiedz z cytatem
Znalazlem Smile Majac cyfrowy polsat walka bedzie na kanale 248, RTL Schweiz.
Siemowito

Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 6
Post 2012-11-10, 16:44  //  Gdzie mozna zobaczyc walke Wach - Kliczko ? Odpowiedz z cytatem
Dzięki wielkie, poprawiłeś humor na sam wieczór Wink
Kwiatekk

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 45
Post 2012-11-13, 23:59  //  Gdzie mozna zobaczyc walke Wach - Kliczko ? Odpowiedz z cytatem
Ja ogladalem na necie Smile Jak sie Wam walka podobala ? Według mnie Wach za kilka lat bedzie mistrzem swiata.
Cionek

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 90
Post 2012-11-18, 12:19  //  Gdzie mozna zobaczyc walke Wach - Kliczko ? Odpowiedz z cytatem
Jak ktos mial platoforme n to na jakims kanale walka byla za free Smile Smiesznie że ludzie placa ppv a wystarczy chwile poszukasz po kanalach i mozna dorwac walke za darmo.
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Gdzie mozna zobaczyc walke Wach - Kliczko ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!