Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » Gdzie kupujecie jedzenie?

Gdzie kupujecie jedzenie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2018-04-11, 12:33  //  Gdzie kupujecie jedzenie? Odpowiedz z cytatem
W jakich sklepach robicie zakupy,aby tanio wyszło? Ja w bardzo różnych. A tak pieczywo na co dzień w piekarni(wiadomo droższe lepsze,ale kto by chodził po samo pieczywo do marketu). Jak coś zabraknie to tak samo tu w małych sklepach. Tygodniowo idzie mi na zakupy 200-300zł/tydzień w zależności co potrzeba kupić. Mięso wiadomo,zamrażam więc mam na dłużej.
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-04-12, 08:47  //  Gdzie kupujecie jedzenie? Odpowiedz z cytatem
Nie kupuję raczej w mniejszych sklepach. Ceny są tam wyższe, poza tym raz na kilka dni wolę wyskoczyć sobie do marketu, zrobić większe zakupy. Dzieki temu mam z głowy kupowanie jedzenia na potem. Jest to wygodniejsze.
Lubię Netto:
https://netto.pl/zdrowa-zywnosc
Jest niedrogo, mają świeże warzywa i owoce. Poza tym ich sklep mam praktycznie pod nosem.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2019-11-27, 21:15  //  Gdzie kupujecie jedzenie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to zdecydowanie najlepiej robić je w sieciach sklepów Lewiatan. Są w całym kraju takie sklepy a mają naprawdę wysokiej jakości i zawsze świeże produkty. W sieci na stronie Lewiatan gazetka aktualna jest zawsze dostępna. Namiary na sklepy w danej lokalizacji też są. Co jeszcze mogę doradzić to to, że warto wyrobić sobie kartę lojalnościową, za wszystkie zakupy otrzymuje się punkty a potem można je wymieniać na bony na zakupy. Fajna sprawa, bo to taki dodatkowy bonus oczywiście. W Lewiatanach ogólnie zakupy robi się szybko i dobrze, mają wszystko uporządkowane i obsługa ok.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-01-17, 21:39  //  Gdzie kupujecie jedzenie? Odpowiedz z cytatem
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  Gdzie kupujecie jedzenie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!