Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Gdzie kupić używane auto?

Gdzie kupić używane auto?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-11-27, 14:21  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Czy w Polsce istnieją jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można mieć pewność, że deklarowany stan samochodu rzeczywiscie taki jest, czy za każdym razem trzeba poprzedzić zakup wizytą u specjalisty?

Myślę o kupnie samochodu, ale nie bardzo mam siły i środki trwonić pieniądze na upewnianie się, że samochód z ogłoszenia działa.
Reklamy
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-12-07, 13:46  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
------
gadmi

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 27
Post 2015-12-08, 22:02  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz żeby wszystko było pewne i zgodne z tym co na papierze, warto wziąć pod uwagę samochody poleasingowe. W LeasePlan będzie możliwość kupienia takiego samochodu. Biorą od nich samochody w leasing w firmie, gdzie pracuję. Dowiedziałem się, że w połowie grudnia otwierają salon z samochodami poleasingowymi. Też szukam i zamierzam je sprawdzić, bo to bardziej wiarygodne od prywatnych sprzedawców.
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-12-16, 11:55  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
gadmi - pierwszy plus, to że są w Warszawie - juz myślałem, czy mnie czeka wycieczka do Gliwic, ale to wygląda całkiem zachęcająco.
Ciekawe czy ta pewność co do stanu samochodu się mocno przekłada na cenę, bo właśnie z czegoś takiego bym skorzystał. Ale może ceny też są ok.
Alfi31

Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 4
Post 2016-01-14, 13:53  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Tak się zabawnie składa że pare tygodni temu nabyłem samochód w LeasePlanie przy Malowniczej i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Kupiłem Superba z 2012r. za moim zdaniem uczciwą cenę. Oczywiście że na otomoto były tańsze egzemplarze ale przekonał mnie jednak aspekt pewnej historii samochodu i co najważniejsze - regularnie przeprowadzanych serwisów, gdzie każda naprawa czy wymiana części eksploatacyjnych odbywały się na bieżąco! Bardzo często auta z rąk prywatnych może i stoją pod kocem ale ich serwis jest prowadzony po najniższej linii oporu na zasadzie "jeszcze pojeździ", w aucie które było w leasingu nie było takiej możliwości. Po prostu są procedury, jest książka serwisowa, a jak coś się kończy np. rozrząd to się to po prostu wymienia.
Jaro87

Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 10
Post 2016-01-21, 20:48  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Jak chcesz być pewien, że kupowany samochód to nie jest wrak na kółkach to musisz zainwestować w dokładne sprawdzenie kupowanego samochodu. Nie ma inne rady. Chociaż na pewno auto ze wiarygodną historią serwisowania i z polskiego salonu będzie lepszym wyborem niż samochód po sprowadzeniu z Niemiec z cofniętym licznikiem.
miszka

Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 2
Post 2016-01-27, 09:40  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam wybrać się do Niemiec po autko i kupować od osoby prywatnej Smile Nawet trochę uszkodzone bardziej się opłaca sprowadzić na własną rękę do kraju niż kupować u nas Smile Kupiłem już kilka razy samochód w naszych komisach i zawsze był to bubel Wink teraz jeżdżę sam po auta do Niemiec Smile
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-02-15, 13:29  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Ja swój samochód kupowałem tutaj pewnyautomobil.pl komis to jest Ruda Śląska. Ich samochody używane mają zawsze pewne historie, są sprawdzone, a na niektóre podzespoły możesz dostać gwarancję. Jeżeli rzeczywiście jest tak, że nie masz ochoty tracić czasu i pieniędzy to uderzaj do nich, będziesz miał dużo wygodniej, pewny samochód, tylko cena będzie trochę wyższa, ale za pewność się płaci Wink
leonna

Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 7
Post 2016-03-31, 20:47  //  Odpowiedz z cytatem
w komisie kupisz auto o kilkaset zl drożej niż warto. Ja zawsze patrzę na gumtree, olx, motogratce, automoto.
rokkok

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 33
Post 2016-07-28, 19:37  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
swoje używane BMW znalazłem dzięki Bawaria Motors Katowice, takie o jakim marzyliśmy od dawna. Mają auta nowe, uzywane, serwis, także wszystkie czesci do aut. Dla mnie magiczne miejsce . dzisiaj jak myślę BMW nasuwa się Bawaria Motors
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2016-07-29, 10:40  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Dużo daliście? Jaki model?
rokkok

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 33
Post 2016-07-31, 17:14  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
wiesz co jest taka firma Gethelp która zajmuje się sprzadazą samochodów , własnie specjalnie je sprawdzają . Bubla tam nie kupisz na pewno, masz na to gwarancję. Znajomy mi mówił, bo sam tam wykupioną taką gwarancję. Naprawy na ich koszt, pomoc jak auto ci się uszkodzi, nawet geolokalizację mają
regio

Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 8
Post 2016-07-31, 20:44  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Uzywane auta najlepiej kupować u dealerów danej marki. Też słyszałem dobre opinie o BMW z Bawarii Motors. Od takiego dealera jak się kupuje to jest po pierwsze sprawdzone technicznie, po drugie z pewnego źródła, po trzecie często ma się nawet długą gwarancję. Teraz to strach kupować od "ściągaczy".
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2018-11-26, 20:28  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Ja po zakupie nowego auta zdecydowałem się na nowy etap w życiu związany z fascynają auto detailingiem. Takie zajęcie dawało mi wiele satysfakcji i spełnienia. Korzystałem z kosmetyków najlepszego polskeigo producenta https://sklep.cleantechco.pl/zastosowanie-kosmetykow-samochodowych
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-01-18, 17:34  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Byle nie u handlarza. Ewentualnie, jeżeli to ściągane auto to z pierwszej ręki i dokładnie sprawdzone Wink
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-03-13, 12:45  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Ja osobiście nie polecam kupować samochodu używanego. Dlaczego? Niestety, ale części w takim aucie bardzo szybko się psują... A ciągłe kupowanie nowych części jest dosyć kłopotliwe, które nawiasem mówiąc kupowałem w sklepie z częściami samochodowymi w Żarach - https://moto-fart.pl/
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2019-03-26, 22:51  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Używkę najlepiej brać od kogoś znajomego co wiemy jak traktował samochód. Większa pewno. A i tak warto sprawdzić przed zakupem. Jest jeszcze kwestia ubezpieczenia, można przepisać od starego właściciela na siebie o czym tu mowa https://kioskpolis.pl/przepisanie-ubezpieczenia-krok-po-kroku/
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2019-05-04, 06:10  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, że interesuje Was bezpieczny zakup wysokiej jakości samochodu używanego w rozsądnej cenie. Może brzmi to dość nierealnie ale jest możliwe. Gdzie? w salonach takich jak jak http://www.nhmotors.pl/ w Krakowie. Mają w swojej ofercie samochody używane, dokładnie sprawdzone przed wystawieniem na sprzedaż. Są to auta z wiekiem poniżej 8 lat, przebiegiem do 150 tys km, pełną historią przeglądów i pakietem pomocy drogowej Assistance. W takich miejscach można bez obaw auto używane kupować, na pewno będzie w doskonałym stanie.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2020-03-26, 11:14  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o sprowadzaniu samochodów, np. z Japonii? Ma to oczywiście swoje plusy i minusy, ale wiele osób to robi. W tekście na http://motoego.pl/mercedesy-z-japonii-zalety-i-wady-kupna-samochodu-z-japonii/ zostały przedstawione wady i zalety ściągania samochodów z Japonii.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-05-18, 21:50  //  Gdzie kupić używane auto? Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie używanego auta w bardzo dobrym stanie to odsyłam na https://homefree.eu/pl/cat/motoryzacja-1 . To portal gdzie można znaleźć samochody z drugiej ręki na terenie całego kraju. Tak samo można wystawić też swoje ogłoszenie. Zobaczcie koniecznie, znam takich którym już się w ten sposób udało. I to znaleźć samochody w naprawdę rozsądnej cenie.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Gdzie kupić używane auto? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!