Forum Banzaj.pl » Hydepark » Gdzie kupić tanią firankę

Gdzie kupić tanią firankę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 912
Post 2017-06-01, 10:12  //  Gdzie kupić tanią firankę Odpowiedz z cytatem
Nie chcę kupować drogiej ponieważ wynajmuję mieszkanie w którym nie ma firanek i muszę czymś zasłonić okna ( włąsciciel nie zgadza się na zmaotnowanie rolet). Co polecicie?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 964
Post 2017-06-02, 05:43  //  Gdzie kupić tanią firankę Odpowiedz z cytatem
Rolety można równiez zamówić bez wiercenia w futrynach. Możesz kupić w sklepach z materiałami remontowymi takie naklejane. Na takie również właściciel się nie zgodzi?
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-10-11, 09:30  //  Gdzie kupić tanią firankę Odpowiedz z cytatem
OBI

Mają bardzo duży wybór, ceny również nie są w sklepie takie wysokie. Proponowałbym wybrać się tam i stacjonarnie zorientować się która firanka Ci się podoba na żywo ( w koncu inaczej może wyglądać na żywo inaczej w sieci).
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-02-16, 07:41  //  Gdzie kupić tanią firankę Odpowiedz z cytatem
W każdym mieście jest bardzo wiele sklepów, w których kupisz sobie firankę. Pytanie tylko czy warto? Moim zdaniem firanki dawno już wyszły z mody i obecnie większośc osób montuje sobie rolety. Sam aktualnie mam roleety. Wygodniejsze, ładniejsze.
https://twojdom.eu/rolety-klasyczne-czy-dzien-noc-co-wybrac
A jeśli zdecydujesz się na rolety typu dzień noc będzie Ci o wiele łatwiej wpuścić do mieszkania taka ilość światła, jaka będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza:
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2018-02-22, 14:07  //  Gdzie kupić tanią firankę Odpowiedz z cytatem
A rolety naklejane na ramę okienną? Bez problemu można to potem zdjąć, nie ma żadnych śladów. W każdym markecie budowlanym można kupić.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-08-30, 16:26  //  Gdzie kupić tanią firankę Odpowiedz z cytatem
Ja firany do domu to już mam ale teraz się zabieram za wymianę okien i szukam oferty na nowe energooszczędne jakieś. Tutaj https://okna.waw.pl/poradnik/prawidlowa-wymiana-okien-montaz-i-demontaz-w-okolicach-warszawy widziałam że piszą o wymianie i o tym że ważne żeby montaż był jednak profesjonalny. Co wy o tym sądzicie? Chyba też tak je zamówię.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Gdzie kupić tanią firankę
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!