Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra » Gdzie kupic pierścionek zaręczynowy

Gdzie kupic pierścionek zaręczynowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Post 2018-04-04, 10:46  //  Gdzie kupic pierścionek zaręczynowy Odpowiedz z cytatem
poczatkowo myślałem o jakimś z Apartu czy innej sieciówki, ale poczytaem trochę i podobno można dostać to samo 2 razy taniej. Znacie jakieś godne polecenia strony internetowe czy inne sklepy oferujące ładne pierścionki zaręczynowe ?
Reklamy
error

Post 2018-04-04, 11:55  //  Gdzie kupic pierścionek zaręczynowy Odpowiedz z cytatem
Duże sieci biżuteryjne faktycznie maja czasami bardzo wysokie ceny biżuterii i lepiej jest kupić w mniejszych sklepach.
Zerknij sobie do tego sklepu:
http://sklep.arlekin.design/pierscionki-zlote/458-zloty-pierscionek-z-brylantem.html

Dałem tutaj przykładowy pierścionek z brylantem. Ale za taki sam musiałbyś w dużej sieciówce dać jakieś 50% więcej niż tutaj.
crash

Post 2019-07-18, 10:01  //  Gdzie kupic pierścionek zaręczynowy Odpowiedz z cytatem
Apart, Kruk, Yes.
AdamoM

Post 2020-08-27, 19:29  //  Gdzie kupic pierścionek zaręczynowy Odpowiedz z cytatem
Możliwości mamy dzisiaj naprawdę sporo. Moim zdaniem naprawdę fajną biżuterię możemy znaleźć na stronie sklep.diamor.pl . Są tam dostępne propozycje zarówno z klasycznego, jak i białego złota, bardzo ładnie wykonane i jestem pewny, że dla każdej kobiety uda się wybrać coś stosownego.
Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra »  Gdzie kupic pierścionek zaręczynowy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja