Forum Banzaj.pl » Hydepark » Gdzie kupić interesujące meble

Gdzie kupić interesujące meble

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-10-26, 06:19  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
Witam,
Jakiś czas temu poszukiwałem wraz z żoną mebli do naszego mieszkania.
Przejrzeliśmy chyba z tysiąc ofert....\

Gdzie znaleźć ciekawe meble?
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-10-26, 09:19  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
Przejrzyj sobie katalog mebli firmy Black Red White. Podejrzewam,że byliście już w ich sklepie stacjonarnym. O wiele więcej jednak mebli jest na ich stronie internetowej. Sklepy nie mają możliwości umieszczenia ich wszystkich na wystawce. Dlatego też warto jest zajrzeć sobie do sieci.
Mają tam na przykład ciekawe kufry do mieszkania

Możesz tam kujpić zarówno niedrogie meble jak i te z prawdziwego drewna =.
Edek192

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 23
Post 2017-07-22, 10:31  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
Jak podobają się Wam takie nowoczesne, stylowe meble to zerknijcie sobie na te w sklepie Vieri Divani. Najtańsze nie są, ale naprawdę są stylowe. Mam ich narożnik Fusion i jest wypasiony!
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-09-11, 12:31  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
Na stronie mebleklima.pl/[/url] znajdziesz meble w każdym stylu - nowoczesnym i klasycznym. Posiadają meble kuchenne, szafy na wymiar czy drzwi wewnętrzne. Meble są z wysokiej jakości materiałów, ekonomiczne. Firma jest z Rybnika.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2017-09-15, 08:58  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
w necie jeszcze nigdy nie kupowałem mebli
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-09-15, 09:28  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
Sam również jeszcze nie.Znaczy sie przeglądałem sobie rózne firmy. Ale nie wiem czy zdecydowałbym się zamówić meble bez zobaczenia tego na żywo.
Moim zdaniem ( tak jak zresztą kilku osób powyżej) najfajniejsze meble ma Black Red White. Szczególnie,że wyszło ostatnio kilka nowych serii mebli.

No i mega plusem jest to, że w praktycznie kazdym mieście maja swój salon tak wieć można sobie zobaczyć meble na żywo.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-09-22, 12:34  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
a szperaliście po licytacjach komorniczych? my tym sposobem właśnie, za pośrednictwem czosnyka-komornik.pl/ akurat znaleźliśmy drewniany stół piękny, za ułamek ceny a nie mogliśmy nic podobnego znaleźć w ofertach sklepów, trzeba sobie powchodzić na strony komorników, dają info o licytacjach i jest szansa, że coś się tym sposobem wyszuka chociaż potrzeba trochę czasu
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-03-28, 06:54  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
Również zamawialem przez internet. Głównie z wygody. Nie chciało mi się chodzić po sklepach. W których jest praktycznie to samo ( no i trzeba pól dnia na to zmarnować).

Tak sobie usiadłem, wybralem to co mi sie podoba i potem kurier przywiózł mi paczki. Ze złożeniem problemu nie było, przyszli koledzy i przy piwku wszystko już sie złożyło Wink

Kanapę i meblościankę kupowałem w meblach arkadius
https://meblearkadius.pl/produkty/kanapy/
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2018-07-10, 06:03  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
rojo napisał: a szperaliście po licytacjach komorniczych? my tym sposobem właśnie, za pośrednictwem czosnyka-komornik.pl/ akurat znaleźliśmy drewniany stół piękny, za ułamek ceny a nie mogliśmy nic podobnego znaleźć w ofertach sklepów, trzeba sobie powchodzić na strony komorników, dają info o licytacjach i jest szansa, że coś się tym sposobem wyszuka chociaż potrzeba trochę czasu


Tak. Jakiś czas temu przeglądałem sobie takie licytacje i raczej nie ma mozliwości kupienia w nich mebli. Sa samochody, mieszkania, ewentualnie sprzęty. Ale jeśli chodzi o same meble to jednak lepiej jest poszukać ich w sklepach online......

Jesli szukacie mebli do salonu, proponowałbym zajrzeć sobie do tego sklepu:
https://domar.pl/kategorie/salon/
Mają spory wybor dobrych firm. Poza tym aktualnie jest przecena wielu modeli ( o50%)
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2018-07-31, 11:18  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnie kupowałem takie pufy https://i-meble.eu/pl/416-pufy i jestem pod wrażeniem jaki wybór tam mają. Można wybrać dokładnie takie, jakie są nam potrzebne do zaaranżowania naszego salonu, czy jakiegokolwiek pomieszczenia. Polecam zerknąć Wink
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-08-13, 19:28  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
A co sądzicie o meblach na wymiar? Ktoś z Was zamawiał? Mnie ostatnio bardzo przypadła do gustu firma http://szafynawymiar.waw.pl/ Fachowe doradztwo, szybkie terminy i 10 lat gwarancji. Działają na terenie całego województwa mazowieckiego.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2018-10-04, 13:20  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
Interesujące, czy jakie? Rozumiem, że o oryginalnym designie? Takie meble są moim zdaniem bardzo stylowe, widziałem sporo takich na edinos.pl, zerknijcie choćby an te okrągłe stoły w kolorze białym https://www.edinos.pl/stoly-okragle-biale - robią świetne wrażenie.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2019-01-09, 11:46  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
Interesujące, czy jakie? Jeśli designerskie, to spory wybór jest w sieci. Warto też przejść się po okolicznych salonach, czasami można trafić na ciekawe meble, w Poznaniu jest trochę takich w BlackArt - są bardzo stylowe, pięknie wykonane.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-02-24, 15:10  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
No ja ci powiem że interesujące meble to najlepiej jest szukać w sieci w sklepach internetowych. Jak przykładowo nowoczesna kuchnia cie interesuje to na pewno coś takiego znajdziesz tam. Ja tak zamawiałam wszystkie meble do mojego domu.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-02-26, 02:45  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
W kuchni ogromną rolę odgrywają same meble, w zasadzie grają pierwsze skrzypce. Jeśli byście szukali porządnego producenta to polecę firmę https://layman.pl/pl/ , która w ofercie ma meble systemowe, modułowe a także na zamówienie
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2022-03-17, 20:36  //  Gdzie kupić interesujące meble Odpowiedz z cytatem
najlepej oczywiście w sklepach meblowych jak: parkmebli.pl/ gdzie znajdziesz tysiące różnych mebli w bardzo ciekawych konfiguracjach zarówno wymiarowych, jak i kolorystycznych
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Gdzie kupić interesujące meble
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!