Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » franczyza pomysłem na biznes?

franczyza pomysłem na biznes?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pakito

Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 13
Post 2015-01-14, 21:59  //  franczyza pomysłem na biznes? Odpowiedz z cytatem
Uważacie że warto wejść we franczyzę? kumpel rozpoczyna współpracę z firmą Ecomyjnia , właśnie franczyza - oddział krakowski ecomyjni dokładniej- maszyny parowe. Przekonuje mnie do tego żebym tez wszedł w coś takiego. W sumie jak tak czytałem brzmi konkretnie tym bardziej że pomagaja zdobyc dotację z UP lub Unijne. Dostanie też maszyny parowe bardzo dobrej klasy. Macie z nimi jakies doświadczenie?
Reklamy
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-02-09, 17:01  //  franczyza pomysłem na biznes? Odpowiedz z cytatem
Kuzyn wszedł w coś podobnego. To znaczy założył firmę i zajął się pośrednictwem kredytowym. W jego przypadku było to partnerstwo (chyba dosyć podobna, choć nie identyczna rzecz) z Idea Expert, a więc znalazł się pod opieką większego gracza. Znana marka zatem była pierwszą korzyścią (podobnie masz we franczyzie), dodatkowo darmowa strona internetowa, szkolenia, etc. Może zatem warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniami, czyli pośrednictwo kredytowe lub ubezpieczeniowe.
alsgls

Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 1
Post 2015-02-13, 11:22  //  franczyza pomysłem na biznes? Odpowiedz z cytatem
Ja bym nie wchodził, założyłbym coś swojego lepiej.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2016-12-02, 19:02  //  franczyza pomysłem na biznes? Odpowiedz z cytatem
Ja bym raczej postawiła na własny sklep internetowy.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2017-09-04, 14:41  //  franczyza pomysłem na biznes? Odpowiedz z cytatem
Franczyza też mnie interesuje.Ciekawe warunki współpracy oferuje cuk. Na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej potrzeba tylko 15 tys.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-09-13, 10:48  //  franczyza pomysłem na biznes? Odpowiedz z cytatem
O biznesie przeczytajcie na stronie https://biznesblog.biz.pl/forum/
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  franczyza pomysłem na biznes?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!