Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto » Fotopułapka do monitoringu lasu

Fotopułapka do monitoringu lasu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-06-29, 09:33  //  Fotopułapka do monitoringu lasu Odpowiedz z cytatem
witam, postanowiłem zainwestować w tak zwaną fotopułapkę, która pomoże monitorować mi las przed kradzieżą mojego drewna. Przeglądam właśnie informacje na ten temat. Mam wątpliwości w kwestii trybów pracy takiej fotopułapki, bo nie do końca rozumiem czy każda fotopułapka posiada zmienne tryby pracy dostosowane do moich potrzeb czy też kupuję jedną, do konkretnego przeznaczenia?
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-06-29, 09:57  //  Fotopułapka do monitoringu lasu Odpowiedz z cytatem
Cytat z artykułu na necie:
„Oferowane przez nas fotopułapki oferują możliwość zastosowania jednego z pięciu wariantów pracy urządzenia. W trybie foto aktywacja czujnika ruchu powoduje zrobienie 1-3 zdjęć, a tryb video uruchamia nagrywanie filmu przez 1s - 60s. Tryb łączony foto+video pozwala na automatyczne zrobienie 1-3 zdjęć i włączenie funkcji nagrywania obrazu.
Użytkownik może wybrać tryb ciągły foto, w którym zdjęcia wykonywane, co określony czas od 1s do 24h. Z kolei tryb ciągły video nagrywa film przez określony w ustawieniach czas. Niezależnie od wybranego trybu pracy, urządzenie gromadzi informacje dot. faz księżyca, temperatury otoczenia, daty i godziny zarejestrowanego materiału."
Tu masz to chyba całkiem dobrze wytłumaczone.
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-06-29, 10:07  //  Fotopułapka do monitoringu lasu Odpowiedz z cytatem
A mógłbyś podesłać mi link do strony gdzie znalazłeś ten fragment? Bo wygląda na to, że przegapiłem jakiś ciekawy artykuł na temat fotopułapek.
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-06-29, 10:19  //  Fotopułapka do monitoringu lasu Odpowiedz z cytatem
spy-optic.pl/content/27-faq Proszę Cię bardzo. Masz tam zasady działania akcesoriów myśliwskich, w tym także fotopułapek) całkiem nieźle wytłumaczone.
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2016-06-29, 10:47  //  Fotopułapka do monitoringu lasu Odpowiedz z cytatem
Ja zamawiałem w spy-optic swego czasu. Kupiłem noktowizor za (jak dobrze pamiętam) 3500 zł. Wszystko działało sprawnie na początku, jednak po jakimś czasie okazało się, że jest jakiś problem z wizjerem: obraz był nie osty, rozmywał się... Zadzwoniłem na infolinię wytłumaczyłem o co chodzi, poproszono mnie jeszcze abym napisał do nich krótkiego maila przed samym zwrotem, który miał informować, że paczka jest już w drodze. Powiedzieli mi przez telefon również, że najprawdopodobniej to jakaś obluzowana uszczelka ( czy coś podobnego, nie pamiętam dokładnie). Odesłałem więc. Wysmarowałem także maila. Po dwóch dniach dostałem maila, w którym było napisane że noktowizor ma jakąś wadę techniczną, trudną do naprawy... coś tam dalej...
Trochę się wkurzyłem.
Ale jeszcze tego samego dnia, dostałem drugą wiadomość, że ponieważ troszczą się o klienta, coś tam dalej, i najprawdopodobniej usterka jest spowodowana jest wadą fabryczną. Dostanę nowy sprzęt...
No przestałem się wkurzać już w tym momencie.
Jak muszę przyznać, że raczej nie polecam nic w internecie z reguły ( szkoda mi na to czasu, wolę iść i zrobić zakupy tam jeszcze raz) to tu zrobię wyjątek bo pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło , w sensie tak kompleksowej obsługi klienta. Więc jak masz zamawiać jakieś akcesorium myśliwskie to właśnie tam bym Cię kierował, głównie ze względu na obsługę (ekspresową) i serwis
( bardzo dobry).
Pozdrawiam
Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto »  Fotopułapka do monitoringu lasu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!