Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto » fotoobraz

fotoobraz

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-03-31, 09:48  //  fotoobraz Odpowiedz z cytatem
czy ktoś z was widział może jak wygląda taki fotoobraz na płotnie w rzeczywistości ? Mam zamiar zamówić i zrobić prezent dziewczynie i zastanawiam się czy zamówić coś takiego czy zdjęcie XXL.
Reklamy
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-07-19, 17:08  //  fotoobraz Odpowiedz z cytatem
ja widziałem bo mam Very Happy każdy kto przyjdzie pyta skąd to mam, wygląda fajnie, na pewno urozmaica wnętrze.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-07-28, 09:25  //  fotoobraz Odpowiedz z cytatem
a coś takiego zdjecia xxl, też chyba do wnętrz może wyglądać ciekawie, ja myślę o zamówieniu na prezent dla dziewczyny
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-09-15, 10:10  //  fotoobraz Odpowiedz z cytatem
szogun napisał: a coś takiego zdjecia xxl, też chyba do wnętrz może wyglądać ciekawie, ja myślę o zamówieniu na prezent dla dziewczyny


dziewczyny lubią takie prezenty więc myślę jak najbardziej, też ciekawie to wygląda jako dodatek do pokoju, robi wrażenie, widziałem u znajomych
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2017-10-11, 19:01  //  fotoobraz Odpowiedz z cytatem
jeśli chodzi o taki fotobraz to mam u siebie i wygląda dobrze, żona zamawiała, wybrała zdjęcie, ja się tym nie zajmowałem. jeśli chodzi o dekoracje to jej pasja więc się nie wtrącam Wink
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-01-18, 12:43  //  fotoobraz Odpowiedz z cytatem
Lepiej pomyśleć o stworzeniu galerii zdjęć z ramek. To bardzo modne ostatnio. Na http://sweetmama.pl/jak-wieszac-ramki-na-zdjecia-aby-powstala-scienna-galeria/ są wskazówki jak to zrobić.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 942
Post 2019-02-14, 07:59  //  fotoobraz Odpowiedz z cytatem
Widzialem,że jest mozliwość wydrukowania fototapet ze zdjęciem W teorii wygląda to super, jednak zwykle rzeczywistość nie wygląda już tak dobrze z uwagi na to, że zdjęcie musi mieć odpowiednią rozdzielczość aby to wyglądało ładnie. Przy słabej rozdzielczości będzie widać piksele.

O wiele lepszym wyborem będzie wydrukowanie wieloformatowego plakatu albo zdjęcia. Zerknij sobie tutaj
https://www.galeriaplakatu.com

Na stronie jest taka możliwość.
Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto »  fotoobraz
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!