Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Fotelik Samochodowy Cybex PAllas

Fotelik Samochodowy Cybex PAllas

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zakletyksiaze

Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 14
Post 2011-05-06, 19:13  //  Fotelik Samochodowy Cybex PAllas Odpowiedz z cytatem
Wiem że większości z was się ten temat nie spodoba, ale zapytam czy ktoś miał do czynienia z fotelikami samochodowymi dla dzieci a w szczególności z Cybex Pallas?? jakie macie opinie o tym modelu??
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2011-05-06, 20:12  //  Fotelik Samochodowy Cybex PAllas Odpowiedz z cytatem
W przypadku tego fotelika najwieksze znaczenie ma opinia dziecka. Bardzo wiele dzieci za zadne skarby nie chce do niego wsiadac z uwagi na przednia poduszke - czuja sie jak zamkniete w klatce - bardzo malo swobody.
Szpiegol

Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 1
Post 2011-06-16, 12:19  //  Fotelik Samochodowy Cybex PAllas Odpowiedz z cytatem
Nawet nie wiedziałem, że ta forma robi foteliki samochodowe. My od nich mamy wózek spacerowy i jest całkiem dobry. Sprawdziłem też tego Pallas'a – rzeczywiście może trochę odstraszać dziecko, ale wygląda to naprawdę bezpiecznie.

link wycięty, admin Smile
amigos

Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 6
Post 2011-11-08, 11:20  //  Fotelik Samochodowy Cybex PAllas Odpowiedz z cytatem
Moja ola w nim podróżuje. Nie skarże - nie wiem czy dlatego, ze jeszcze nie mówi, czy po prostu jest jej wygodnie Wink ale tak serio - fotelik jest ok, dzieciak czuje sie komfortowo i bezpiecznie.
bazooka

Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 2
Post 2011-11-08, 15:44  //  Fotelik Samochodowy Cybex PAllas Odpowiedz z cytatem
Bodajże w zeszłym roku w kwietniu TVN Turbo wybrało fotelik Cybex Pallas testy odbyły się na torze wyścigowym. Wtedy zwróciłam uwagę na dziwną budowę tego fotelika i dlatego utkwił w mojej pamięci. Teraz kiedy sama jestem mamą Smile , ta wiedza mi się przydała i chociaż mój Szymek na początku trochę oponował, to my z mężem mamy spokojną głowę jeśli chodzi o jego bezpieczeństwo.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Fotelik Samochodowy Cybex PAllas
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!