Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii

Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-03-20, 23:20  //  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii Odpowiedz z cytatem
Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się sezon 2009 Formuly 1. Nie mogę się już doczekać. KERS sporo zmieni - a przynajmniej mam taką nadzieję. Oby tylko nie zmienił jednego - miejsca Robera Kubicy w ścisłej czołówce.

Ciesze się, że system medalowy jednak nie będzie używany w sezonie 2009. Podobno FIA się z tego pomysłu wycofała po protestach kierowców i zespołów. Wejdzie w życie w 2010 czyli może wcale.

Na pewno dzięki temu rosną szanse Kubicy. Cóż, sporo będzie wiadomo po kwalifikacjach. Bo na razie trudno coś powiedzieć NA PEWNO o formie zespołów.
Reklamy
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-03-21, 21:22  //  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii Odpowiedz z cytatem
Mnie trochę martwi, że Kubica w testach wypada gorzej od Heidfelda. Pamiętacie zeszły sezon? Było w testach dokładnie odwrotnie i potwierdziło się to w wyścigach. Heidfeld sporo więcej testował jeszcze pod koniec ubiegłego sezonu. Ciekawe jak to teraz procentuje.
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-03-26, 15:10  //  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii Odpowiedz z cytatem
http://www.moto.banzaj.pl/Robert-Kubica-bez-KERS-w-Australii-162.html


A wiec Kubica a bolidem bez systemu odzyskiwania energii. Szkoda. Chociaz wiadomo jak to bywa z nowymi (i to jak!!) systemami. W pierwszych wyscigach moga wyjsc cuda wianki. Mam nadzieje ze BWM cos z tym zrobi. bo jak tak dalej pojdzie to Kubica w wiekszosci wyscigow bedzie bez KERS.

A co do wyscigu to mam jedno tylko marzenie. Zeby Kubica dojechal do mety. Nie ma jakos szczescia w Australii i to nie z wlasnej winy.
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2009-03-27, 11:51  //  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii Odpowiedz z cytatem
Na razie Kubica bardzo kiepsko. Heidfeld zreszta tez. Na czole mamy zespoly z dyfuzorami. Oj ten sezon w pierwszej jego czesci bedzie nieprzewidywalny.
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-03-27, 12:26  //  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii Odpowiedz z cytatem
Pierwsze koty za ploty. Mnie bardziej martwi wypowiedz taty Kubicy, ktory powiedzial, ze BMW ma opcje na Roberta jeszcze na kilka lat.

To troche utrudnia ruchy transferowew w przyszlosci. No ale nie dywagujmy nad kolejnymi latami skoro sezon 2009 jeszcze nie ruszyl na dobre Smile
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-28, 11:26  //  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii Odpowiedz z cytatem
Brawo Robert! Czwarte miejsce w kwalifikacjach napawa optymizmem. Wygląda na to, że podium jest w zasięgu ręki. Dwa pierwsze miejsca pewnie padną lupem Brawn GP (szok!) o ile oczywiście nie padną wcześniej ich bolidy, bo testów mieli jak na lekarstwo.

Widać, że ten sezon będzie inny. Ferrari na razie nie błyszczy a McLaren zabrnął w ślepą uliczkę i zanim się z niej wydostaną może być już po wszystkim w tym sezonie.

Teraz tylko czekać do niedzieli na wyścig. Zapowiada się niezwykle.

P.S Pamiętajcie o zmianie czasu Smile
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-29, 09:53  //  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii Odpowiedz z cytatem
No to sie po prostu w pale nie miesci Sad Pewne drugie miejsce z szansami na nawet na pierwsze. Nie chce winic Vettela, ale moim zdaniem jego wina. Coz zdarza sie. W kazdym raziem ma cala niedziele zepsuta.




Jedyny pozytyw, ze Robert pokazal OGROMNA klase. Start zepsuty prze Barrichello spowodowal, ze Robert na starcie spadl kilka oczek. Potem pokazal klase.

Dla mnie najlepszy kierowca dzisiejszego wyscigu.
MaXyM

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 1387
Post 2009-03-29, 13:46  //  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii Odpowiedz z cytatem
FIA ocenila ze wina Seby. Jednak to Robert nie zostawil mu miejsca na najmniejszy blad. Szkoda bo super wyscig a robert pod koniec 2. i 3. stinta szedl jak rakieta. Bardzo mozliwe ze moglby walczyc o P1
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-30, 16:32  //  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii Odpowiedz z cytatem
Najwiekszy szok to Hamilton. Przez caly wyscig prawie go nie bylo widac. A tu prosze na koncu wskoczyl na podium.

Mam nadzieje, ze kolejny wyscig zrekompensuje nam zawod z Australii.
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  Formula 1 - niedługo wyścig w Melbourne w Australii
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!