Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo?

Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2008-10-21, 11:06  //  Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo? Odpowiedz z cytatem
Przed nami ostatni wyścig sezonu. Po GP Chin wciąż sprawa mistrzostwa stoi otworem. Z trzech pretendentów odpadł jeden - Robert Kubica. W grze pozostaje Massa i Hamilton. Bardzo ciekaw jestem jak się potoczy ostatni wyścig. Kibicuję Massie chociaż, gdyby wygrał byłby to najbardziej przypadkowy mistrz świata od wielu lat. Lepszy on, niż Hamilton. Chociaż szanse Hamiltona na mistrza są ogromne.

Mam nadzieję, że Kubica utrzyma 3 lokatę. Liczę, że Kimi zapije wieczorem - w końcu Brazylia to kraj bardzo gorący i rozrywkowy Wink
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2008-10-21, 12:58  //  Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo? Odpowiedz z cytatem
Nie bardzo wierze w powtorke z zeszlego sezonu. Chyba tym razem Hamilton nie da sobie wydrzec mistrzostwa. Wtedy przegral na wlasne zyczenie - teraz najwyrazniej ma zyczenia inne Wink
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2008-10-31, 10:02  //  Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo? Odpowiedz z cytatem
Podobno w Brazylii ma padać. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Kibicuję Hamiltonowi - jak wygra będzie najmłodszym mistrzem w historii.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2008-10-31, 13:44  //  Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo? Odpowiedz z cytatem
niestety bambus wygra pewnie Sad
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2008-11-02, 08:46  //  Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo? Odpowiedz z cytatem
A więc pierwszy Massa podczas kwalifikacji. Hamilton daleko. Nerwy czy strategia? Robert gorzej niż podczas ostatniego wyścigu Sad Mam nadzieje, że zdobędzie killka pozycji - i nie zabraknie tego punktu z Chin.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2008-11-03, 08:45  //  Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo? Odpowiedz z cytatem
No i cóż. Niesamowita końcówka. Szkoda, że Glock dał się wyprzedzić Hamiltonowi. Genialny scenariusz napisało życie - niestety jeden z aktorów nie zrozumiał swojej roli Wink

Ciekawe co myśli sobie Dr. Mario z BMW - pewnie ten 1 punkt z Chin będzie mu się śnił po nocach.

GP niesamowite. Niedosyt pozostaje.
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2008-11-03, 12:22  //  Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo? Odpowiedz z cytatem
UUuuu... Myslalem ze McLaren sie przeliczy z ta zachowawcza jazda i w ostatniej chwili ten Vettel utrze im nosa Sad Szkoda.
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  Formuła 1 - kto zdobędzie mistrzostwo?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!