Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » Formuła 1 - GP Chin - Shanghai

Formuła 1 - GP Chin - Shanghai

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-04-17, 23:06  //  Formuła 1 - GP Chin - Shanghai Odpowiedz z cytatem
Dwa treningu już za nami. Liczyłem, że Robert z bolidem wyposażonym w system KERS będzie w czołówce. A tutaj srogi zawód 18 i 17 miejsce w sesjach. Tak kiepsko nie było dawno. Jestem kiepskiej myśli przed kwalifikacjami. Wiem, że BMW Sauber nie błyszczy na treningach ale tym razem chyba będzie kiepsko i później. Robert też wygląda na trochę podłamanego.
Reklamy
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-04-18, 10:57  //  Formuła 1 - GP Chin - Shanghai Odpowiedz z cytatem
No Panowie, nie jest wesoło. 18 pozycja na starcie nie wrozy za dobrze. Jedyny pozytyw to mozemy liczyc na to, ze Robert bedzie mial troche rozrywki przy wyprzedzananiu. I tutaj na pewno przyda sie KERS.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-04-18, 12:07  //  Formuła 1 - GP Chin - Shanghai Odpowiedz z cytatem
Wiele do stracenia nie ma Robert w tym wyścigu. Może być tylko lepiej. To jest pocieszające. Trzymam kciuki i rezerwuje sobie czas na obejrzenie wyścigu. Będzie dobrze Smile
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-04-19, 22:55  //  Formuła 1 - GP Chin - Shanghai Odpowiedz z cytatem
Chyba dobrze jednak nie bylo. Bylo nawet bardzo zle. Jeden z najgorszych wyscigow BMW Sauber jaki dane mi bylo ogladac - kompletna niemoc, przecietnosc i rozpacz.
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-04-21, 09:49  //  Formuła 1 - GP Chin - Shanghai Odpowiedz z cytatem
Ja wciaz wierze, ze BMW pozbiera sie do kupy. Oby tylko nie bylo za pozno bo kolejny sezon bedzie stracony.
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  Formuła 1 - GP Chin - Shanghai
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!