Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Firmy produkujące maszyny (całe linie produkcyjne)

Firmy produkujące maszyny (całe linie produkcyjne)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2016-02-26, 12:59  //  Firmy produkujące maszyny (całe linie produkcyjne) Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś w ostatnim czasie miał w swojej pracy styczność lub zna z innych obszarów tego typu firmy? Póki co w znakpak zamawiamy linię pakującą - ale oprócz tego szukamy (mogą być firmy zagraniczne) firmy, która jest wstanie stworzyć od podstaw razem z projektem w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną. Wiem, ze w Niemczech jest jedna dość dobrze prosperująca firma, ale nie mogę znaleźć namiaru.
Reklamy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-01-17, 21:45  //  Firmy produkujące maszyny (całe linie produkcyjne) Odpowiedz z cytatem
Jedną z firm wyspecjalizowanych w wykonywaniu maszyn na indywidualne zamówienie (według wcześniej przygotowanego projektu) jest http://staltechnika.pl/uslugi/ (w jej ofercie można również znaleźć gotowe już narzędzia, takie jak chociażby wiertnice). Skontaktuj się z nią, a na pewno będzie w stanie Ci pomóc.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 397
Post 2024-02-07, 17:36  //  Firmy produkujące maszyny (całe linie produkcyjne) Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej są takie firmy które projektują i wykonują kompletne linie produkcyjne, łącznie z wyposażeniem je w niezbędne maszyny i przeprowadzenie szkoleń z ich obsługi. W zakresie linii produkcyjnych do przetwarzania biomasy leśnej na przykład na pellet opałowy warto sprawdzić ofertę https://www.biomachines.com.pl/ . Wykonują także linie granulacji nawozów czy produkcji pasz.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Firmy produkujące maszyny (całe linie produkcyjne)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!