Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » firma w sieci

firma w sieci

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
webownia

Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 1
Post 2013-12-12, 14:31  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
cześć,
jeśli zakładamy firmę, bądź już jakaś prowadzimy to czy jest sens rozszerzać jej działalność i pojawić się w sieci? Zbudować stronę z takimi opcjami jak czat, dołączyć do różnych portali społecznościowych i połączyć je ze swoją stroną itd? Jakie macie zdanie na ten temat? Warto zacząć działalność w sieci czy nie?
Reklamy
Konnrad

Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 7
Post 2014-01-04, 14:09  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
teraz jak nie widać firmy w internecie to nie ma szans na sukces
izydor

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 37
Post 2014-01-29, 15:56  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
Dołączyć do porali społecznościowych...i do tego również zaistnieć w spisach firm, które tworzą katalogi dla klientów.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 158
Post 2014-03-16, 18:01  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
Uważam,że firma musi także posiadać dobrą stronę internetową,żeby mogła przyciągnąć większą ilość klientów. Warto zainteresować się marketingiem internetowym. Sama korzystam z usług profesjonalistów , którzy pozycjonują oraz optymalizują strony internetowe.
e-sensi.pl

Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 50
Post 2014-03-18, 12:01  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
firm pozycjonujacych jest od liku a z wlasnego doswiadczenia wiem ze efektow brak...niestety mechanizm google jest taki ze zmiania sie co jakis czas(2-3 miesiace)...efektow brak....jesli placic to tylko za wyniki
ViKto

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 51
Post 2014-06-30, 09:24  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
To może akurat trafiliście na jakieś kiepskie firmy. Jednak ja jak korzystałem jakiś czas temu z usług tej firmy nabizzit to efekty były bardzo dobre i naprawdę nie nastąpił później jakiś spadek pozycji mojej strony w wyszukiwarce. Oczywiście stale się nią zajmują, ale już w mniejszym stopniu niż na początku. Naprawdę warto zwrócić się do profesjonalistów w tym zakresie.
karoool

Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 1
Post 2014-08-25, 13:04  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
No zależy, czym się twoja firma zajmuje, ale Internet pozwala się łatwo wypromować, korzystaj także z Internetu w celu sprawdzania kontrahentów, dzięki temu unikniesz wielu problemów
Orloj

Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3
Post 2014-09-18, 13:37  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto promować się w sieci. Można mieć na to dzisiaj sporo czasu zwłaszcza jak się wynajmie firmę, która zajmuje sięoutsourcingiem HR
Fliper

Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 33
Post 2014-10-09, 02:18  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
Obowiązkowo. Nie bez powodu wiele firm, z którymi można nawiązać współpracę partnerską (np. Idea Expert) oferuje od razu w ramach tej współpracy stronę internetową. Bez tego niestety nie istniejesz. I to niezależnie od branży.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2014-10-22, 09:16  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
Flipper, ale tak to już jest jak podejmujesz tego typu współpracę. Jeżeli partner jest duży i istnieje w internecie, to możesz na tym sporo skorzystać. Obecnie większość z nas jak czegoś szuka, to pierwsze kroki kieruje do wujka googla.
przemas

Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 28
Post 2014-10-27, 21:54  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
Może to jest jakaś opcja na dodatkowy dochód. Ciekawe jak to jest z prowizjami? @Fliper Orientujesz się może?
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2014-11-25, 14:03  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
To zależy jak to potraktujesz. Jeżeli poważnie, to raczej będzie podstawowym dochodem. Choć oczywiście możesz równocześnie robić i inne rzeczy, zwłaszcza jeżeli część pozostałych obowiązków przejmuje rodzina.
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-01-13, 15:51  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
Bardzo często firmy pracujące w sieci korzystają z oprogramowania Offigo, które usprawnia ich działanie na płaszczyźnie zarządzania i organizacja pracy w firmie.
K. Jędrzejczyk

Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 2
Post 2015-02-24, 14:00  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy jaką prowadzi się działalność. Nie wszystkie firmy powinny mieć swój profil na fb, jednak warto jest promować się w sieci. Świetnym miejscem do promocji małej firmy jest platforma FairSquare. Tutaj można sprzedawać nie tylko produkty, ale i usługi, co nie jest możliwe np. na Allegro.

Krzysztof Jędrzejczyk
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2021-01-21, 14:04  //  firma w sieci Odpowiedz z cytatem
Firma w sieci to dobra opcja ale ja postawiłam też na sklepy stacjonarne. Cały czas je rozwijam, tutaj https://www.optiguard.pl/liczniki-klienta/ właśnie patrzę na liczniki klientów bo coś takiego da mi dużo przydatnych danych na temat tego jaki mam ruch w sklepie.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  firma w sieci
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!