Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Firma transportowa Kraków

Firma transportowa Kraków

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2023-05-19, 09:32  //  Firma transportowa Kraków Odpowiedz z cytatem
Szukam namiaru na firmę transportową z Krakowa. Zależy mi na wynajęciu autokaru na wycieczkę dla uczniów.

Czy możecie zasugerować dobrą firmą?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2023-05-19, 13:05  //  Firma transportowa Kraków Odpowiedz z cytatem
Znajdź kilka firm transportowych w swojej okolicy - można to zrobić przez wyszukiwarki internetowe lub zapytanie znajomych i rodzin o rekomendacje.

Przeanalizuj ofertę każdej firmy - sprawdź, czy dana firma oferuje przewóz dla grup, ile kosztuje wynajem busa lub autobusu, jak długo trwa wynajem, jaki jest zakres usług, a także jaki jest stan techniczny pojazdów.

Sprawdź opinie klientów - w dzisiejszych czasach łatwo znaleźć recenzje na różnych portalach społecznościowych i stronach internetowych, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniej firmy.

Zerknij sobie na przykład na ofertę firmy https://www.migdaltrans.pl/ Mają wiele autokarów na wynajem.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-06-19, 11:40  //  Firma transportowa Kraków Odpowiedz z cytatem
Jaką wybrać?

__
Bagażniki rowerowe
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2023-07-22, 19:12  //  Firma transportowa Kraków Odpowiedz z cytatem
Nie wiem kto się tym zajmuje w Krakowie ale transport mebli warszawa można zamówić w znanej warszawskiej firmie przeprowadzkowej. W każdym razie moi znajomi korzystali i mówią że wszystko gładko poszło
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2023-11-27, 17:32  //  Firma transportowa Kraków Odpowiedz z cytatem
Macie swoje własne firmy transportowe? Mój znajomy prowadzi i jest na etapie poszerzania działalności na transport międzynarodowy. Zapotrzebowanie na takie dostawy jest niemałe dlatego i zyski mogą być spore. Znalazłem ofertę https://tollway.pl/ i muszę mu pokazać jakie korzyści mogą się wiązać dla niego ze współpracą z tą firmą właśnie. Pomagają oni między innymi w regulacji należnych opłat drogowych za granicami.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Firma transportowa Kraków
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!