Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Firma sprzątająca - potencjał

Firma sprzątająca - potencjał

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-03-06, 09:37  //  Firma sprzątająca - potencjał Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad uruchomieniem firmy sprzątającej. W mieście typu Warszawa. Zastanawiam się nad potencjałem tego biznesu. Myślicie, że warto iść w tym kierunku ?? Jestem na etapie ogólnych rozważań.
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2016-03-08, 10:52  //  Odpowiedz z cytatem
Pomysł wydaje się być ciekawy, ale pamiętaj, że nie jest to łatwa branża. Konkurencja wbrew pozorom jest duża. Najlepiej, gdybyś posiadał już jakiś większych klientów tzw "słoni". Słoń w nomenklaturze biznesowej, to duży, stały odbiorca usług czy produktów.
Aby uruchomić firmę sprzątającą potrzebny również będzie wkład własny. Wydaje się, że 30-40 tys zł na początek powinno wystarczyć.
A o wycenę sprzętów możesz poprosić tutaj: http://www.haerson.pl/
Masz tam też po lewej dział "Akademia Sprzątania" - polecam artykuły które się tam znajdują.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-04-20, 12:35  //  Firma sprzątająca - potencjał Odpowiedz z cytatem
Jak będziesz zatrudniać w tej swojej firmie osoby sprzątające to musisz pamiętać o zasadach kodeksu pracy. Tutaj https://www.kobiecybialystok.pl/najwazniejsze-zmiany-w-prawie-pracy-na-rok-2021/ piszą o zmianach jakie w tym roku weszły, trzeba być z nimi na bieżąco, można do pomocy z tym firmę wynająć.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2022-03-29, 12:05  //  Firma sprzątająca - potencjał Odpowiedz z cytatem
Firma sprzątające to wybawienie zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i dla osób prywatnych. Usługi sprzątania nie należą do drogich, a ty oszczedzasz swój cenny czas oraz pieniądze, które byś musiał wydać na środki czyszczące i piorące. U mnie raz w tygodniu pojawiają się osoby z firmy Akmar w Olsztynie. W 3 godzin wszystko lśni czystością.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Firma sprzątająca - potencjał
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!