Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Filtracja czy wymiana oleju w urządzeniach

Filtracja czy wymiana oleju w urządzeniach

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2021-07-29, 08:35  //  Filtracja czy wymiana oleju w urządzeniach Odpowiedz z cytatem
Intersuje mnie tematyka oleju w urządzeniach w firmie. Lepiej jest przeprowadzić filtrację oleju czy może jednak wymienić olej w urządzeniu?
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-07-29, 09:36  //  Filtracja czy wymiana oleju w urządzeniach Odpowiedz z cytatem
O wiele wygodniejszą i tanszą opcja będzie filtracja oleju - na stronie możesz zorinetować się ile będzie to kosztowało.
Proces mikrofiltracji olejów przeprowadzany jest za pomocą specjalistycznych maszyna wyposażonych w specjalne filtry naszej konstrukcji, które zapewniają wysoką chłonność wody oraz wychwytywanie zanieczyszczeń w formie cząstek stałych już od 1 mikrona.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-11-10, 13:41  //  Filtracja czy wymiana oleju w urządzeniach Odpowiedz z cytatem
Ciężko jednoznacznie stwierdzić

__
dywan interaktywny do przedszkola
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2023-11-23, 16:11  //  Filtracja czy wymiana oleju w urządzeniach Odpowiedz z cytatem
Wiem że filtracją oleju zajmuje się też serwis martech hs. Teraz często firmy decydują się na taki zabieg bo jest tańszy niż wymiana oleju a skuteczny jak sama wymiana więc myślę że warto się tym zainteresować
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Filtracja czy wymiana oleju w urządzeniach
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!