Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Filmy na które czekacie

Filmy na które czekacie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2016-09-12, 15:22  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Chce iść na "Wołyń" Smarzowskiego. A przynajmniej chce iść odkąd zobaczyłem zwiastun - to naprawdę może być dobry film. Premiera dopiero w październiku, ale o filmie już jest głośno.
Reklamy
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2016-09-12, 15:59  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Shogo napisał: Chce iść na "Wołyń" Smarzowskiego. A przynajmniej chce iść odkąd zobaczyłem zwiastun - to naprawdę może być dobry film. Premiera dopiero w październiku, ale o filmie już jest głośno.

O każdym filmie smarzola jest głośno, mnie dziwi i tak cisza w sumie, bo przecież niektorzy zwiastują dramat w stosunkach polsko-ukraińskich po tym filmie.
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2016-09-13, 12:36  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
A niby dlaczego? Teraz jest dramat, a po filmie, który jakoś się odnosi do miłości, to raczej może być tylko lepiej niż gorzej.
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2016-10-13, 13:51  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
U mnie już wołyn obejrzany. Mocny film, zaczyna się radoście weslem polsko-ukraińskim, a potem stopniowo emocje kierują się w drugą stronę. Pokazane są i piękna miłość, przyjaźń i też rozmowy jak to Polak pan , a Ukrainiec Cham i niestety nastroje się psuły... Sam słyszałae prawdziwą historię jak życie uratowała człowiekowi idealna znajomość ukraińskiego i chniego pacierza - zupełnie jak w filmie. Nie ma też moim zdaniem przesadnego epatowania przemocą, naprawdę warto obejrzeć.
Vixa

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 25
Post 2016-10-16, 10:44  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem ten film miał w jak największym stopniu wpłynąć na pozytywne relacje Polsko-Ukraińskie. Historia była brutalna, ale przyszłość tworzy się teraz. Film jest niesamowity.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-12-17, 21:49  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Nie mam jak na razie żadnego na który bym czekał, co tydzień czekam na nowe odcinki gwiazd lombardu, oglądam regularnie w weekendy na puls2, fajny program i niesamowite rzeczy ludzie przynoszą Very Happy czekam tez na nowy sezon HoC
skoczek91

Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 17
Post 2017-02-12, 12:18  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
ja czekałem na John Wick 2 i jest już w kinach ale jeszcze dziś obejrzę jedynkę na TV Puls, widziałem jest o 20, a po weekendzie zabiorę żonę na kolejną część do kina. Akcja niesamowita, cały czas coś się dzieje.
skoczek91

Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 17
Post 2017-05-28, 15:07  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
ja dziś czekam na kulą w łeb, o 20 na pulsie dziś bedzie.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2019-08-05, 12:07  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Czekam na nową część Johnego Wicka. Bo wydaje mi się, ze na trzech filmach na pewno sie nie skończy. Ogólnie trzecia część była lepsza niż część druga i był to jeden z lepszych filmow sensacyjnych, jakie ostatnio oglądałem.

Na co jeszcze czekam?

Na gwiezdne wojny i mam nadzieję,ze tym razem film będzie lepszy od poprzednich


No i jeszcze mam nadzieje, ze miło mnie zaskoczy nowy Rambo;
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-04-14, 10:34  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Sporo filmów teraz nas omija przez pandemię, ale można wszystko nadrobić. Jak mam chęć na jakiś ciekawy film, to włączam go sobie na vod https://www.ogladaj.to/
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Filmy na które czekacie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!