Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Filmy na które czekacie

Filmy na które czekacie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
riki rik

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 14
Post 2015-05-24, 17:58  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
gadmi napisał: Ja widziałem kiedyś jego Na spalonym, film o dziewczynach które chcą wejść na mecz ale muszą się za facetów przebrać bo w Iranie prawo zabrania. Abstrakcja życie w takim kraju, także Taxi Teheran też może być ciekawe.

Co do Batmana to Leto mi jakoś nie pasuje do roli Jockera ale zobaczymy....


ten sam reżyser, to samo paskudne państwo. Paskude mam na myśli władzę i system tam panujący. Jednak po filmie widać, że wszędzie ludzie potrafią czepiać radość z życia i pielęgnować sobie wolność i człowieczeństwo. Pięknie napisane, prawda? Razz
Reklamy
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2015-06-01, 11:23  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
riki rik napisał:
Co do Batmana to Leto mi jakoś nie pasuje do roli Jockera ale zobaczymy....


ten sam reżyser, to samo paskudne państwo. Paskude mam na myśli władzę i system tam panujący. Jednak po filmie widać, że wszędzie ludzie potrafią czepiać radość z życia i pielęgnować sobie wolność i człowieczeństwo. Pięknie napisane, prawda? Razz[/quote]

Bo wszedzie ludzie chcą żyć normalnie, wyrywają się do wolności za wszelką cenę. Film już tez widziałem, zaskoczył mnie dużą ilością humoru. Ale mocno zapadła mi w pamieć scena rannego mężczyzny, który nagrywa testament na komórkę, bo prawo w Iranie zabrania dziedziczenia zonom majątku mężów... Jestem pod dużym wrazeniem całości Smile
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2015-07-21, 07:49  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Muszę zobaczyć.
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2015-08-03, 22:05  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Iran jako państwo wyróżnia się i tak na tle innych państw arabskich. Zresztą trochę polaków tam podróżuje i wszyscy mówią, ze wcale nie jest tam źle.

Na jakieś inne filmy ktoś czeka poza tematami arabskimi, o których i tak ciągle na paskach new? Razz
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2015-08-06, 12:03  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
bobby napisał: Iran jako państwo wyróżnia się i tak na tle innych państw arabskich. Zresztą trochę polaków tam podróżuje i wszyscy mówią, ze wcale nie jest tam źle.

Na jakieś inne filmy ktoś czeka poza tematami arabskimi, o których i tak ciągle na paskach new? Razz


To fakt, jest tego trochę. No ja na pewno na nowego Bonda, wiadomo Smile Craig moim zdaniem najlepiej sie sprawdza w tej roli, chociaż obawialem sie na początku, na pewno też na Gwiezdne wojny, to chyba nie wymaga komentarza Wink no a z polskich to Karbala, nie mogę się doczekać!!!
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2015-08-17, 22:17  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Taaaak Star Wars!!!Na to się czeka! Craig jest zajebisty, moim zdaniem najlepszy Bond. Nie typowy kochaś tylko twardziel z czasem ludzką twarzą. Jak się nazywa nowy Bond? Odnośnie Karbali słyszałem o tej bitwie już właśnie około 2004-2005, z tymże to nie było info z mainstreamu. Dobrze, że film o tym powstanie. Sporo tam fajnych naszych aktorów ma grać.
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2015-08-20, 14:43  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie w Karbali obsada świetna, zdjęcia kręcono w Jordanii i na Żeraniu (serio) w zwiastunie nie widać różnicy, zdjęcia świetne jak na razie.
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2015-08-26, 21:17  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
To wiadomo, że w zwiastunie najlepsze fragmenty filmy powrzucali. Mam nadzieję że cały film będzie stał na poziomie i pokaże jak nasi walczyli w iraku. Tyle tam było zmian, tylu naszych tam zginęło albo zostało rannych. Taki film należy się tym chłopakom.
olaf

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 17
Post 2015-09-14, 11:34  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Już oglądałem w weekend i szczerze polecam! Świetnie zrealizowany i zagrany - Topa jak zwykle daje radę - jeden z najlepszych obecnie aktorów w Polsce!
br0nek

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-21, 17:21  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Czekam na piątą falę
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2015-09-22, 10:09  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
olaf napisał: Już oglądałem w weekend i szczerze polecam! Świetnie zrealizowany i zagrany - Topa jak zwykle daje radę - jeden z najlepszych obecnie aktorów w Polsce!


Jest Topa na Topie i nie przeszkadza mi to, bo faktycznie facet jest dobry. W Karbali szczeóglnie mi się podobała sena jak leży na kanapie - dobre ujęcie, bardzo i aż było czuć tę burzę w jego głowie, zmęczenie, analizowanie sytuacji. A przed Karbalą leciał zwiastun jeszcze Króla życia z Topą i Więkiewiczem dobrze zapowiadający.
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-10-16, 13:26  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
911- bo "Król życia" to jest dobry film, ale Więckiewicz już nie raz pokazał, że umie grać. Fajny film, zwłaszcza po tygodniu pracy, bo właśnie opowiada o zmęczonym człowieku, któremu pewnego dnia wszystko się odmienia. Smile
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2015-11-01, 17:37  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
O 20.00 na Pulsie "Protektor" będzie leciał ze Stathamem. A jak Statham to wiadomo... kawałek kina dla facetów. Wink
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2015-11-02, 11:23  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
już za chwilę Bond Smile ale też ciekaw jestem "Imigrantów", tego filmu , co zdobył w Cannes złotą palmę, kojarzycie?
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2015-11-08, 15:52  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Za ambitne. Dziś będzie "Maczeta zabija" o 21.30 na Pulsie. Tak że ten... chłopaki. Very Happy
gadmi

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 27
Post 2015-11-18, 12:00  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Widziałem ostatnio Spectre i Imigrantów właśnie. Na Bondzie się momentami zawiodłem, nawet sam Daniel Craig skrytykował film, że był zbyt rozwleczony. Było sporo niepotrzebnych scen i według mnie zero chemii między aktorami. Film ok, ale miałem większe oczekiwania.

Imigranci - bardzo dobry film. Pokazuje jak jest, szczególnie problemy Francji z osiedlami imigranckimi, walkami gangów i przestępczością.
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2015-11-23, 09:19  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Tomas - widizałem, chyba trochę już wyrosłem z tego, jeszcze kilka lat temu bardziej mnie bawiło. Lubię kino, o którym się mówi, takie z Cannes typu Imigranci, więc poszedłem bez wahania i polecam - Pierwsze sceny wojny pokazuja od czego uciekali, potem Paryż, kótry miał być rajem, a znów uciekali, od policji, bo handlowali badziwiem póbując zarobić, no i jak został dozorcą wydawało się, że już będzie tylko lepiej, z górku, a tu też nie tak latwo... Dobry film, taki dramat i thriller się tu przeplatają.
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2015-11-23, 09:39  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Też jestem ciut zawiedziony Bondem, swoją drogą Craig niepotrzebnie robi trochę zły PR temu filmowi. Ale to już jego sprawa. Za to bardzo na plus "Imigranci", takich właśnie filmów nam potrzeba Smile
ALEX90

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 17
Miasto: WARSZAWA
Post 2016-09-10, 23:47  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Kilka razy już go oglądałem, ale zawsze z sympatią wracam do filmu " Szybko i wściekle" dzisiaj ponownie będzie okazja zobaczyć go na TV Puls o 20:00. Klasyka , mistrzowska rola Vin Diesela i reszty ekipy Very Happy Świetna rozrywka i wartka akcja...Smile
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2016-09-12, 15:21  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Chce iść na "Wołyń" Smarzowskiego. A przynajmniej chce iść odkąd zobaczyłem zwiastun - to naprawdę może być dobry film. Premiera dopiero w październiku, ale o filmie już jest głośno.
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Filmy na które czekacie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!