Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Filmy na które czekacie

Filmy na które czekacie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2014-01-20, 21:28  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
To tylko ich wymysły, że tłumaczą nazwy niemal nie do przetłumaczenia. Najlepsze jest to, że w tym Robocopie też będą grali świetni aktorzy, tak jak i wtedy. Teraz Jackson, Keaton, Oldman, to naprawdę świetne grono. Do różnić to jeszcze na pewno efekty, sama współczesność, trochę inne kręcenie samych scen akcji. Myślę, że będzie dynamiczniej. Jak to jest teraz modne we współczesnych filmach. I przede wszystkim - zbroja;] Będzie czarna, a nie stalowa. To największa różnica:)
Reklamy
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2014-01-23, 11:29  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Jest dobra obsada z Batmana, fragmenty w sieci wyglądają równie spoko, co zwiastun albo i ciekawiej. Początek romantyczny spodoba się laskom, wiec nawet można sie pokusić o wspólne wyjście. W ogóle nie rozumiem tych jęczacych na remaki - jak film jets dobry, ale stary i już nieatrakcyjny wizualnie, to wręcz wypada zrobić refresh!
ViKto

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 51
Post 2014-01-26, 13:41  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Ja też nic nie mam przeciwko remejkom.
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2014-01-27, 11:00  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Shogo napisał: Lepszy Robocop niż jakiś "elekteyczny mordulec", czy jakoś tak, gdzieś to brzmi - bodaj w Czechach o Terminatorze. Smile
Same efekty już ten film pozmieniają.


Elektryczny mordulec... nieźle brzmi, a Robocopa jak Czesi "ochrzcili" wie ktoś czy wrzucamy w ggogle slownik ???
Przypomniało mi się, ze starego Robo to nawet były 3 cz. (ale ostatniej nie pamiętam już)
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2014-01-28, 14:42  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Może, ja pamiętam jeden z 20 lat temu. Wink To już średnio pamiętam.

Wyszedł jeszcze jeden filmik z Robocopa - o Omnicorpie- już taki spokojniejszy, bo wygląda jak reklama firmy z przyszłości. Najlepszy do tej poru to "przebudzenie". Ktoś tam się naprawdę postarał o efekty specjalne.
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2014-02-01, 15:49  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Nie będą ujawniali zbyt wiele z filmu. To pewne. Całość efektów specjalnych zobaczymy dopiero na filmie.
Swoją drogą rzeczywiście obsada jest z Batmana:D Przypadek? Nie sądzę!Very Happy
ViKto

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 51
Post 2014-02-09, 19:17  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Ja RoboCopa mam już za sobą. Świetny film, i to nie tylko jeżeli chodzi o sceny akcji, ale również pod względem samej fabuły. Do tego gra aktorska była chyba jednym z głównych atutów filmu.
chae

Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 7
Post 2014-02-13, 12:45  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
teraz to na 3. część Hobbita czekam
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-02-11, 12:21  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Może na to Discopolo pod koniec lutego. To mi się jakoś lepiej zapowiada.
Kapi

Dołączył: 04 Lut 2015
Posty: 6
Post 2015-02-18, 17:08  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Shogo napisał: Może na to Discopolo pod koniec lutego. To mi się jakoś lepiej zapowiada.


No to faktycznie film Bochniaka może byc ciekawy, ja czekam jeszcze na "Biały bóg". Bradzo jestem ciekawy tego filmu, juz wkrótce Wink
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-02-23, 13:01  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Kapi - tylko gdzie tego Białego będą w ogóle puszczać.

Teraz widzę, że w ten weekend już były pokazy Disco polo, może już jakieś recenzje się zaczną pokazywać. Na razie czytałem tylko na stopklatce taką udaną relacje.
olaf

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 17
Post 2015-02-23, 14:13  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Kapi napisał:
Shogo napisał: Może na to Discopolo pod koniec lutego. To mi się jakoś lepiej zapowiada.


No to faktycznie film Bochniaka może byc ciekawy, ja czekam jeszcze na "Biały bóg". Bradzo jestem ciekawy tego filmu, juz wkrótce Wink


a ja widzialem w DD tvn Kota - ale się zmienil Razz mowil o filmie własnie i co całym tym temacie wokół disco polo. wydaje mi sie ze to będzie spoko opcja. tak ptzynajmniej sie zapowida:P
ktcmp

Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 1
Post 2015-03-26, 10:58  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Ja na Avengersów.. Musze to zobaczyćWink
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2015-04-01, 13:35  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
ktcpm- no na to też. Smile

Pod wpływem filmu Disco polo kupiłem swoją PIERWSZĄ i pewnie ostatnią płytę discopolo. Smile Z muzyką, a nie filmem, ale to naprawdę całkiem fajnie brzmi.
Testa Rosa

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 36
Post 2015-04-30, 14:06  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Ostatnio coraz więcej oglądam kina niezależnego, zakazanego nawet, teraz czekam na Taxi -Teheran w reż. Panahiego.
riki rik

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 14
Post 2015-04-30, 18:41  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Testa Rosa napisał: Ostatnio coraz więcej oglądam kina niezależnego, zakazanego nawet, teraz czekam na Taxi -Teheran w reż. Panahiego.


zakazane kino? Brzmi to jakbyś żył na krawędzi Razz
a tak na poważnie to o Taxi Teheran słyszałem niemało w ostatnim czasie. Zgarnał bodajże złotego niedźwiedzia czy coś takiego. Może być wartościowy.

Ja czekam na Mad Maxa! To będzie kozak film. No i jestem ciekaw nowego Jokera w kreacji Jareda Leto Smile
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2015-05-04, 13:41  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
riki rik napisał:
zakazane kino? Brzmi to jakbyś żył na krawędzi Razz
a tak na poważnie to o Taxi Teheran słyszałem niemało w ostatnim czasie. Zgarnał bodajże złotego niedźwiedzia czy coś takiego. Może być wartościowy.

Ja czekam na Mad Maxa! To będzie kozak film. No i jestem ciekaw nowego Jokera w kreacji Jareda Leto Smile


Nie czy coś takiego, tylko złotego niedzwiedzia włąśnie Wink Na Berlinale, zreszta na tym samym, na którym nasza Szumowska zgarnęła srebrnego. A film o podłożu politycznym dodatkowo, Panahi ma zakaz krecenia filmów jeszcze przez 15 lat i areszt domowy. A jednak nakręcił Taxi.
A propos Jokera to myślę, że to się może udać Smile Leto pokazał już w "Witaj w klubie", że jest fenomenalnym aktorem, ja mu kibicuje.
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2015-05-11, 15:01  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
JeremyClarkson napisał:

Nie czy coś takiego, tylko złotego niedzwiedzia włąśnie Wink Na Berlinale, zreszta na tym samym, na którym nasza Szumowska zgarnęła srebrnego. A film o podłożu politycznym dodatkowo, Panahi ma zakaz krecenia filmów jeszcze przez 15 lat i areszt domowy. A jednak nakręcił Taxi.
A propos Jokera to myślę, że to się może udać Smile Leto pokazał już w "Witaj w klubie", że jest fenomenalnym aktorem, ja mu kibicuje.

Mad max nigdy mnie nie kręcił, Batman bardziej zedycowanie. Po roli Ledgera rola Jokera staała się kultowa, myślę , że Jared powaznie podszedł do tematu i może być perełką tego filmu. Panahiego bym obejrzał, bo czytałem o gościu - wileki szacun,a le do tej pory nie trafiłem w Polse na jego filmy.
gadmi

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 27
Post 2015-05-21, 09:20  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Ja widziałem kiedyś jego Na spalonym, film o dziewczynach które chcą wejść na mecz ale muszą się za facetów przebrać bo w Iranie prawo zabrania. Abstrakcja życie w takim kraju, także Taxi Teheran też może być ciekawe.

Co do Batmana to Leto mi jakoś nie pasuje do roli Jockera ale zobaczymy....
klara.kopiec

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 23
Post 2015-05-22, 14:49  //  Filmy na które czekacie Odpowiedz z cytatem
Mad Max Smile





________________________
http://www.conrad.pl
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Filmy na które czekacie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!