Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » FIFA 11 - jaka ta nowa generacja?

FIFA 11 - jaka ta nowa generacja?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Zabolxp

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 7
Miasto: Łódź
Post 2010-09-29, 21:15  //  FIFA 11 - jaka ta nowa generacja? Odpowiedz z cytatem
W sprzedaży jest już najnowsza edycja piłkarskiej serii od EA Sports. Po raz pierwszy na PC jest osławiony silnik nowej generacji. Tutaj rodzi się pytanie - jak to się sprawuje w pełnej wersji na PC? Czy to prawdziwa rewolucja o jakiej się czyta, czy jedynie pic reklamowy?

PS. W demo nie grałem, bo mój sprzęt jest nieco za słaby, ale myślę o upgrade, gdyby było warto.
Reklamy
Joey

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 7
Post 2010-09-29, 21:36  //  FIFA 11 - jaka ta nowa generacja? Odpowiedz z cytatem
Trzeba przyznać, że dla pecetowców to gigantyczny skok (konsolowcy już zaznali smak next-gena). Pykałem tylko w demko, ale zapewne skuszę się też na pełną wersję, bo gra się wyjątkowo przyjemnie, a grafika cieszy oko non stop. Szczerze to do tej pory jestem pod gigantycznym wrażeniem po tych wielu latach odgrzewanego kotleta jakie fundowało EA na PC. Very Happy
Klopp

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 3
Post 2010-09-29, 21:56  //  FIFA 11 - jaka ta nowa generacja? Odpowiedz z cytatem
Witam. Ja mam mieszane uczucia. Owszem wrażenia są jak najbardziej pozytywne, ale w zasadzie jedynie w przypadku gry tymi dobrymi zespołami. Granie drużynami z naszej ekstraklasy to już niestety mordęga i czasem nie starcza nerwów na te nieudolności naszych kopaczy, które w tym przypadku chyba są przesadzone Wink
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2010-09-29, 22:49  //  FIFA 11 - jaka ta nowa generacja? Odpowiedz z cytatem
ja wczoraj gralem na 2 pady i gierka nadaje sie do tego super Smile
Zabolxp

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 7
Miasto: Łódź
Post 2010-09-30, 13:15  //  FIFA 11 - jaka ta nowa generacja? Odpowiedz z cytatem
Chyba trzeba będzie dość szybko pomyśleć o upgrade sprzętu. Smile A jak polska wersja? Nasi komentatorzy nadal bardziej śmieszą niż komentują? Very Happy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2010-09-30, 23:23  //  FIFA 11 - jaka ta nowa generacja? Odpowiedz z cytatem
nie wiem ja gram tylko na konsoli, 10 byla ze szpakowskim, ale 11 nie wiem czy w ogole jest z polskim komentatorem? bo nic nikt sie nie chwalil na ten temat przy jedenastce
Klopp

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 3
Post 2010-10-01, 00:12  //  FIFA 11 - jaka ta nowa generacja? Odpowiedz z cytatem
Polski komentator oczywiście jest i raczej nie zanosi się na to, aby z niego zrezygnowali. Zabolxp, ciężko powiedzieć czy bardziej śmieszą czy też nie Very Happy Co osoba to inne odczucia Smile Wiadomo, że ciężko jest zrobić jakiś ideał, ale chyba tragedii nie ma - naprawdę Smile

Jedno jest pewne - nie cofają się w rozwoju, co wydanie to raczej jest tylko lepiej Wink Pozdro!
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-10-01, 15:49  //  FIFA 11 - jaka ta nowa generacja? Odpowiedz z cytatem
S. Expert napisał: nie wiem ja gram tylko na konsoli, 10 byla ze szpakowskim, ale 11 nie wiem czy w ogole jest z polskim komentatorem? bo nic nikt sie nie chwalil na ten temat przy jedenastce


Ma byc Szpakowski i Szaranowicz.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  FIFA 11 - jaka ta nowa generacja?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!