Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Fajny prezent dla faceta na walentynki!

Fajny prezent dla faceta na walentynki!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2014-02-10, 23:16  //  Fajny prezent dla faceta na walentynki! Odpowiedz z cytatem
Witam. Ostatnio znalazłam fajny pomysł na prezent na walentynki w Tuan DAY spa. Razem z moimi dwoma koleżankami, kupiłyśmy naszym mężom po pakiecie ( ale tylko im:D ) walentynkowym i spędzą wspólnie romantyczny wieczór Very Happy A my z dziewczynami idziemy do kina na jakąś romantyczną komedię a następnie wszyscy razem na kolacjęVery Happy A wy jak zadbałyście o swoich facetów?Smile)))
Reklamy
agness

Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 1
Miasto: Olkusz
Post 2014-02-11, 13:53  //  Fajny prezent dla faceta na walentynki! Odpowiedz z cytatem
Dwóch facetów razem w salonie SPA?? Very Happy Wasze okrucieństwo nie zna granic Very Happy hehe, nie no fajny pomysł, bardzo oryginalny, daj znać jak wyszło i czy byli zadowoleni Wink Ja osobiście postawiłam w tym roku na klasykę czyli zestaw bielizny męskiej z mojego sprawdzonego sklepu z bielizną. Może niezbyt oryginalnie ale praktycznie bo mój chłop to sam sobie majtek nigdy nie kupi ;p
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Fajny prezent dla faceta na walentynki!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!