Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Fajne seriale ?

Fajne seriale ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Mimi

Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 6
Post 2014-11-17, 00:04  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
Homeland, House of cards.
Kooprodukcje dobrze nam wychodzą. Dzwony wojny to próba nr 2 i współpraca zaowocowała dobrym serialem.
Reklamy
olaf

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 17
Post 2014-11-17, 09:51  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
riki rik napisał: Ostatnimi czasy mamy jakiś wykwitł dobrych seriali albo całkowicie z Polski albo gdzie Polacy przyłożyli rękę w znacznej części produkcji. I tak Wataha na HBO zbiera pozytywne opinie, tak i wyżej przytoczone Dzwony Wojny (wczoraj widziałem i muszę przyznać, że ma klimat, robi wrażenie pod wieloma względami). Także poza Karolakami i komediami romantycznymi to mamy dobrych aktorów i potrafimy robić dobre produkcje


czy "dzowny" to mozna gdzieś objerzec? jakieś vod albo coś?
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2014-11-17, 14:06  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
olaf - na razie chyba nie, ale myślę, że jeszcze wrócą do tematu i gdzieś go będzie można obejrzeć. Bo ja obejrzałbym jeszcze raz.
JS

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 17
Post 2014-11-17, 22:05  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
Za jakiś czas znowu obejrzę, bo serial przypadł mi do gustu. Dobrze trafili z tym, aby emisję zaplanować na rocznicę wybuchu Wojny, bo tak jakoś człowiek o tym zapomina... Mnie podobała się mundurówka, widać było dbałość o szczegóły. Może nie zobaczyliśmy wielkich batalistycznych scen, ale jak na serial - nie mam się do czego przyczepić. Zdjęcia i muzyka - po prostu świetne, klimatyczne... Jakbyś żył w tamtych czasach.
Vixa

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 25
Post 2014-11-18, 13:41  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
wyjadacz napisał:
Shogo napisał: Czekam na "Dzwony wojny". Po zapowiedziach mi się spodobało, ale to dopiero od 10 listopada.

Też jestem ciekawy tego serialu. Polsko-brytyjska produkcja, I wojna, zapowiada się interesująco. W dodatku debiutuje w nim całkiem ładna polka, nie pamiętam jak się nazywa.


I jak się podobał? My oglądaliśmy rodzinnie i był klimacik. Fajnie, że puszczali to akurat 11 listopada. Po serialu, mimo, że późna pora, wywiązała się długa dyskusja o wojnie.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-12-23, 14:08  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
Oglądam dużo seriali kryminalnych, lubię CSI las vegas, leci na puls2, w poniedziałek kolejny odcinek, już się nie mogę doczekać Smile
serafinn

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 18
Post 2017-01-15, 18:58  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam Pozostawieni, Black Mirror, Gra o tron.
Drakhtul

Dołączył: 19 Gru 2015
Posty: 21
Post 2017-01-17, 10:11  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
Ze swojej strony moge polecic Rookie Blue, The Following, Vikings albo Homeland.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2017-02-15, 09:45  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
a ogląda ktoś z was ale numer na pulsie? codziennie leci - fajna sprawa, takie trochę śmiechu warte ale w nowej odsłonie i nie robione przez przypadkowych ludzi Smile kurczę dawno się tak z dzieciakami nie uśmiałam jak na tym Smile
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2017-10-05, 12:20  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
Comedy Central wprowada na polski rynek sprawdzony w ameryce format w którym znane osoby opowiadają historię kraju pod wpływem alkoholu. CIekawe połączenie. Zapowiedzi na youtubie zachęcają do oglądania.
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2017-12-31, 17:43  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
BE niedoceniany przeze mnie, a wkręcił mnie na maska. Ogólnie widać tendencję netflixową, zagarnia wszystko. Tak każdy serial jest dobry.
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2018-02-01, 00:46  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam dosyć nowe Dark. Naprawdę genialne. Godless też mi się podoba i ja dopiero odkryłem już nie takie nowe Black Mirror. Wcześniej mnie bardzo wciągnął Ozark i Man from the High Castle, świetne.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-05-29, 13:36  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
No właśnie sam czekałem na tę gre o tron i w zasadzie to mam mieszane uczucia. Nie powiem, ze serial był kiepski bo miał wiele ciekawych rozwiązań jednak w porównaniu do poprzednich sezonów było slabiej.

Poza tym nie dostaniemy tutaj sequelu ani żadnych spin off:
https://pl.ign.com/gra-o-tron/22665/news/gra-o-tron-nie-dostanie-sequela-ani-spin-offow
I nie zobaczymy tych samych postaci.

Polecam za to Czarnobyl. Jeden z lepszych seriali jaki kiedykolwiek oglądałem. Aktualnie jest na hbo go
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2021-07-27, 10:59  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
ja czekam na serial Skazana, od sierpnia ma być na player.pl myślę, że będzie siię fajnie oglądało, obsada aktorska niezła
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2021-11-05, 10:05  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
Wiadomo, że takie absolutne hity​​​​​​​ to Przyjaciele i Big Bang (stare sezony, te nowsze już tak średnio mi podchodzą). Mindunter to dla mnie nadal najlepszy serial na Netflixie choć sezon drugi już nie był tak porywający jak pierwszy. Gra o tron - ostatni sezon wycialem że swojej pamięci, ale nadal uważam, że to dobry serial a wstawanie o 3 nad ranem dla nowych odcinków było miłym przeżyciem. Obecnie oglądam Outsidera na HBO i Potwora z bagien. Są ok. Ale szczerze? Brakuje mi takiego serialu, który byłby dla mnie jak Big Bang swego czasu, czy Gra o tron - że czekasz na nowy odcinek niecierpliwie, przezywasz dniami i nocami i zastanawiasz się, co będzie dalej  (Gra o tron mi to dala).

Na tej stronie jest jeszcze dobry przegląd filmów https://filmi.pl/filmy-o-papiezach
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2022-01-29, 23:05  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
mogę Wam polecić serial Behawiorysta, do zobaczenia na player https://player.pl/seriale-online/behawiorysta-odcinki,34829 Więckiewicz który gra głównego bohatera jak zawsze świetny, trochę mam przy okazji tego serialu skojarzenia z Domem z papieru
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2022-05-11, 07:24  //  Fajne seriale ? Odpowiedz z cytatem
Ja oglądałem "Anatomię skandalu" ostatnio, trochę nudne, ale jako taki serial do lecenia w tle może być
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Fajne seriale ? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!