Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Facet w SPA - co powinienem wiedzieć

Facet w SPA - co powinienem wiedzieć

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Czy facetowi wypada iść do SPA?
Tak
 100%
 100%  [ 1 ]
Nie
 0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 1

Autor Wiadomość
Daro79

Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 2
Post 2015-12-18, 13:02  //  Facet w SPA - co powinienem wiedzieć Odpowiedz z cytatem
Panowie,
Klient obdarował mnie voucherem do SPA. Nigdy nie byłem w takim miejscu. Co powinienem wiedzieć przed wizytą w takim miejscu. Jakoś się przygotować?
Reklamy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-01-28, 20:40  //  Facet w SPA - co powinienem wiedzieć Odpowiedz z cytatem
wyłączyć telefon i pozwolić sobie na chwile relaksu. coraz więcej SPA jest nie tylko dla kobiet, a i dla mężczyzn. Piękna i Bestia z Białegostoku jest bardzo przyjaznym miejscem, gdzie można spotkać wielu osobnikow płci brzydkiej Wink
Daro79

Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 2
Post 2016-01-29, 14:33  //  Facet w SPA - co powinienem wiedzieć Odpowiedz z cytatem
Dzięki polonez. Ja swój debiut w SPA też mam już za sobą. Byłem w Hiltonie na Wawrze i było bardzo miło Smile

Obawy były zupełnie niepotrzebne.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-11-17, 08:56  //  Facet w SPA - co powinienem wiedzieć Odpowiedz z cytatem
Nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać. Jak wybierzesz sie na miejsce to wszystko Ci powiedzą Uwierz,że mają tam wielu amatorów, ktorzy nie wiedzą jak się zachować.

Jesli nie jesteś pewien co powinieneś ze sobą zabrać to zadzwoń. Powiedzą Ci.

Sam raz na jakiś czas korzystam z takich zabiegów. Lubię wybrac sie na masaż ponieważ to mnie relaksuje. Jakiś czas temu równiez zdecydowałem sie na zabieg na usuwanie blizn potrądzikowych laserem:
http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/leczenie-blizn/
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Facet w SPA - co powinienem wiedzieć
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!