Forum Banzaj.pl » Powietrze - Bungee, Spadochroniarstwo i inne » Extreme skydiving - szok

Extreme skydiving - szok

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-04-16, 21:29  //  Extreme skydiving - szok Odpowiedz z cytatem
Skoki spadachronowe to niezła adrenalina. No ale takie skoki to już zupełnie inna bajka. Zastanawiam się jak dokładne rozpoznanie terenu robią przed takim lotem. Bo tutaj najmniejszy błąd może być bardzo kosztowny. Niesamowite.

Reklamy
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2009-04-17, 20:17  //  Extreme skydiving - szok Odpowiedz z cytatem
Wow. Wyglada to nieziemsko. Jak ogladam ten film to przypomina mi sie podobny fabularny. Kolesie wykonywali podobne skoki i konczyly sie fatalnie bo mieli wrazenie ze naprawde lataja i nie otwierali spadochronu. Ot, taka mala dygresja.
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-04-21, 09:48  //  Extreme skydiving - szok Odpowiedz z cytatem
Ciekawe jakie musi byc wrazenie takiego narciarza jak na filmie, gdy obok niego smiga nietoperek Smile
marek 38

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 1
Post 2010-05-21, 09:35  //  Extreme skydiving - szok Odpowiedz z cytatem
Od zawsze marzyło mi się skoczyć i teraz kiedy mam już taką możliwość zwyczajnie się boję. Nie wiem czy jest jeszcze coś poza tym co tu przeczytałam http://www.mobilnekobiety.pl/wysportowana/ekstremalna//zobacz/pierwszy-raz-ze-spadochronem-co-warto-wiedziec/ o czym przed skokiem trzeba pamiętać??!! Poradźcie mi proszę
Forum Banzaj.pl » Powietrze - Bungee, Spadochroniarstwo i inne »  Extreme skydiving - szok
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!