Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » elektronarzędzia dla profesjonalistów

elektronarzędzia dla profesjonalistów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2018-09-23, 14:24  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
jakie byście polecili elektronarzędzia dla profesjonalistów? Co się Wam sprawdza w firmach? Znacie AEG?
Reklamy
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2018-11-13, 15:45  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
jeżeli potrzebujesz czegoś solidnego, co nie będzie się kurzyło w szafie, to obczaj sprzęt AEG. U mnie w firmie jest już bezszczotkowa wiertarka i gwoździarka na 18V akumulatorach. Sprzęt trzyma sie dobrze, ma dobrą moc i jest wygodniej niż na kablu.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2019-09-29, 11:14  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
Myślę, że na uwagę zasługują narzędzia marki Festool, nie tylko elektronarzędzia ale także na przykład frezarki https://www.e-metal.pl/produkty/festool/frezarki,2,82644 W żadnym warsztacie nie może takich zabraknąć. Oczywiście warto stawiać na jakość, nie ma sensu kupować tańszych narzędzi bo jakość pracy będzie zupełnie inna, będzie trzeba szybciej wymieniać. I w efekcie zamiast zaoszczędzić się przepłaci. A z górnej półki to są narzędzia na lata.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-10-19, 21:39  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
dużo osób mi właśnie AEG polecało, kupiłem trochę ich rzeczy do firmy i jakość bardzo dobra tych urządzeń. Od razu trochę bezszczotkowych kupiłem, szybko mi się to zwróciło bo mniej przerw w pracy i są trwalsze.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2020-10-22, 16:28  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
Polecam Budrent w Olsztynie. Zajmują się sprzedażą, serwisem oraz wypożyczają elektronarzędzia, maszyny budowlane i ogrodnicze.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-10-27, 01:07  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
Jakie polecacie?

___
dmuchany kajak
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-10-28, 22:31  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
jak już wcześniej pisałem jestem zadowolony z urządzeń AEG. Bardzo dobre elektronarzędzia, warto inwestować w modele bezszczotkowe bo są jeszcze bardziej wytrzymae na obciążenia i bardziej wydajne. Jak ktoś szuka to jest sklep aeg na allegro
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-09-08, 10:13  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
Skoro mówimy już o sprzęcie dla profesjonalistów, z tego co wiem, bardzo dobrymi opiniami cieszą się spawarki inwentorowe bester . Generalnie to bardzo dobrej jakości urządzenia, w związku z czym moim zdaniem zdecydowanie warto w nie zainwestować.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2021-11-15, 10:52  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
Polecam sprawdzić ofertę olsztyńskiego Budrentu https://www.budrent.olsztyn.pl/

Prowadzą sklep z profesjonalnymi elektronarzędziami, ale również wypożyczają i serwisują elektronarzędzia.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2021-11-23, 12:26  //  elektronarzędzia dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem
Dobór dobrych elektronarzędzi to nie prosta sprawa, trzeba szukać dobrych marek. Ja ostatnio właśnie namierzyłam fajny sklep https://www.milabud.pl/pl/p/Walmer-urzadzenie-do-ciecia-glazury-MGLR-II-800/2106. Sporo tam dobrych urządzeń jak np. urządzenie do cięcia glazury Walmer MGŁR II-800. Znajdziecie tam też oczywiście wiele innych urządzeń.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  elektronarzędzia dla profesjonalistów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!