Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra » Eleganckie buty

Eleganckie buty

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2021-05-05, 07:12  //  Eleganckie buty Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad kupieniem sobie eleganckich butów.Co sądzicie o oxfordach?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2021-05-05, 08:29  //  Eleganckie buty Odpowiedz z cytatem
Kupno oxfordów wcale nie jest takim złym pomysłem. Nadadzą się idealnie na niemal wszystkie okazje jak np. studniówka, matura, ślub, rozmowy kwalifikacyjne, pogrzeby itp. Jest to klasyka, ktora nie wyjdzie nigdy z mody i takie buty ubierzesz na wiele okazji ( polecam wybrać brązowe zamiast czarnych z uwagi na to, ze sa mniej formalne). Jeśli budżet pozwala powinieneś właśnie wybrać wysokiej jakości buty, których podeszwa wykonana jest ze skóry. Powinny być oczywiście czyste i wypastowane na głęboki połysk. W sklepach stacjonarnych trudno znaleźć takie eleganckie klasyczne buty ale polecam szukać w sklepach online, gdzie masz wiekszy wybór. Zamawiajac przez internet poczytaj sobie o długości wkładki. O tym jak dobrac odpowiedni rozmiar.
https://klasycznebuty.pl/pl/blog/Dlugosc-wkladki-a-rozmiar-buta/99
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-05-13, 08:02  //  Eleganckie buty Odpowiedz z cytatem
Dobrze się sprawdzają, pasują do wielu strojów i dodatkowo jak kupisz dobrej jakości to to będą najwygodniejsze buty, jakie kiedykolwiek miałeś
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-09-07, 11:29  //  Eleganckie buty Odpowiedz z cytatem
Generalnie fajnych modeli butów na naszym rynku dzisiaj nie brakuje. Paniom być może spodobają się sandały na słupku czarne . Pięknie się prezentują i na pewno idealnie sprawdzą się nie tylko przy okazji wielkiego wyjścia.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2022-10-11, 13:44  //  Eleganckie buty Odpowiedz z cytatem
Ja zaproponuje botki zamszowe. Są ponadczasowe. Pasują do codziennych i eleganckich stylizacji. Są też wygodne, co jest duży plusem. A do tego bardzo kobiece. Popatrzcie na przykład u nich https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki_Botki-zamszowe-933.html - wybór modeli jest sporo i bez problemu można znaleźć coś dla siebie.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-11-07, 19:27  //  Eleganckie buty Odpowiedz z cytatem
Ponadczasowym rozwiązaniem są eleganckie botki skórzane, które praktycznie pasują do każdej kreacji. Można je nosić do jeansów albo na romantyczną kolację. Firma Zapato ma w ofercie bardzo ładne, a mi w oko wpadł ten model https://zapato.com.pl/botki-na-slupku-z-wywijana-cholewka-454-boho . Dzięki nim można wyróżniać się z tłumu. Botki są nieocieplane, więc na jesień w sam raz. Dodatkowo są wykonane ze skóry naturalnej.
Forum Banzaj.pl » Zegarki, biżuteria, pióra »  Eleganckie buty
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!