Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Ekspres do kawy do hotelu

Ekspres do kawy do hotelu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-08-13, 12:39  //  Ekspres do kawy do hotelu Odpowiedz z cytatem
Wiem,że sytuacja dla gastronomii jest niepewna ale mimo to chce kupić ekspres automatyczny na stół śniadaniowy do 200 kaw dziennie.Czy mogę prosić o porady czym się kierować lub moze polecicie mi jakiś?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2021-08-25, 07:12  //  Ekspres do kawy do hotelu Odpowiedz z cytatem
Podstawowe pytanie co dany ekspres ma zrobić i w jakim czasie ? Jaki mamy budżet na urządzenie , różni producenci z różną jakością proponują swoje wyroby . 200 kaw dziennie dla ekspresu do gastronomi to nie jest szczyt marzeń, aczkolwiek na tyle dużo aby nie kupować amatorskiego ekspresu, ale profesjonalny. Mozna zakupić dobry ekspres za rozsądne pieniądze , ale polecam w tym celu skontaktować się z firmą Tchibo. W firmie dobiorą dobry ciśnieniowy ekspres do kawy i doradzą, jaki model finansowania będzie najlepszy.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-08-31, 14:48  //  Ekspres do kawy do hotelu Odpowiedz z cytatem
Najlepszą opcją byłby chyba ekspres kapsułkowy. Na rynku jest naprawdę duży wybór kapsułek do takiego ekspresu, więc któreś na pewno będą Ci odpowiadać i pasować do Twojego ekspresu. Na stronie: https://www.nespresso.com/pl/pl/order/capsules/original jest oferta, dzięki której możesz je kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Polecam
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Ekspres do kawy do hotelu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!