Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Efektywny sposób na naukę języka angielskiego

Efektywny sposób na naukę języka angielskiego

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 532
Post 2017-05-31, 12:20  //  Efektywny sposób na naukę języka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Zalezy mi przede wszystkim na płynnym i precyzyjnym dogadywaniu się po angielsku przede wszystkim z klientami zagranicznymi. Szkoła językowa? Korepetycje? Kursy online/

Dodam, że chodzi o Warszawę.
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2017-06-01, 08:50  //  Efektywny sposób na naukę języka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Kursy online to dość tania opcja ale nie wiem czy będziesz w sanie się zmotywować do samodzielnej nauki. Jesli chodzi o mnie to nie byłem w stanie oraz było to dla mnie bardzo trudne. Zdecydowałem się ostatecznie na korpetycje. Lektor dojeżdża do mnie do domu. Może nie jest to najtańsza opcja ale uwaga nauczyciela jest skupiona jedynie na Tobie tak więc w tym przypadku nauka jest najskuteczniejsze. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić - link.
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2017-07-14, 08:46  //  Efektywny sposób na naukę języka angielskiego Odpowiedz z cytatem
spróbuj skorzystać z oferty szkoły Speak Up. Mam znajomych którzy brali tam nauki i mówią że ich poziom języka się podniósł.
Edek192

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 23
Post 2017-07-16, 16:23  //  Efektywny sposób na naukę języka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Najlepszym sposobem jest zapisanie się na kurs języka. Ja właśnie zapisałem się na taki wakacyjny w PiSchool. Miesiąc zajęć, ale trzy razy w tygodniu po 2h. Jest mega intensywnie, ale właśnie tego oczekiwałem. Miesiąc zajęć i czuję, że mega dużo mi da.
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2017-07-23, 20:25  //  Efektywny sposób na naukę języka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Ten speak up to mogę potwierdzić, bo moja pani prawie rok czasu do nich chodzi i bardzo sobie chwali.
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Efektywny sposób na naukę języka angielskiego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!