Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Drzwi ukryte

Drzwi ukryte

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
andrjulubon

Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 7
Post 2015-07-02, 09:37  //  Drzwi ukryte Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś montował w domu drzwi ukryte? Zachęcają mnie do tego znajomi, niestety mieszkają na drugim końcu Polski więc mogę polegać tylko na zdjęciach.
Reklamy
Zelek26

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18
Post 2015-07-13, 12:50  //  Drzwi ukryte Odpowiedz z cytatem
Mi się marzą takie drzwi ukrywane za biblioteczką albo jakąś szafką. Oklepany pomysł, ale mi się bardzo podoba.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-01-29, 10:53  //  Drzwi ukryte Odpowiedz z cytatem
Moje drzwi są bardzo wyeksponowane, bo mam drzwi przesuwne szklane mają naprawdę świetny wygląd. Takie ukryte muszą być czymś zasłonięte, na przykład szafą, bo i tak je widać, a nei wygląda to jakoś fajnie, przynajmniej moim zdaniem. Zresztą, takie drzwi ukryte, za nimi pomieszczenie ukryte, czyli tracimy miejsce, bo co, będziemy tworzyć systemy, żeby szafa sama się przesuwała? Takie rzeczy to głównie na filmach mozna oglądać Wink
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-06-03, 20:57  //  Drzwi ukryte Odpowiedz z cytatem
Drzwi szklane są super rozwiązaniem i bardzo fajnie sprawdzają się w wielu rodzajach pomieszczeń. Choć są one nieco droższe, to moim zdaniem jest to wydatek jak najbardziej wart swojej ceny. Jeśli interesuje Was temat drzwi szklanych to polecam artykuł http://www.ferosh.pl/dom-i-ogrod/drzwi-szklane-na-co-zwrocic-uwage/
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2020-03-25, 16:41  //  Drzwi ukryte Odpowiedz z cytatem
Takich ukrytych muszę przyznać, że nigdy jeszcze nie widziałem. Ale chyba wybierając wolałbym te szklane. Szczególnie od http://esglas.pl/oferta/drzwi-szklane/ drzwi szklane przymykowe. W ciemnej ościeżnicy. Widziałem swojego czasu u znajomego, on miał nadruk w paseczki i naprawdę ciekawie się te drzwi prezentowały. Proste w utrzymaniu czystości, można nawet zamówić ze szkła o zmiennej przejrzystości. Eleganckie, funkcjonalne, spokojnie można ich uznać za element dekoracji. W domach się sprawdzają ale i w biurach. Do tego optycznie powiększają przestrzeń, nie blokują dopływu światła.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-09-30, 20:28  //  Drzwi ukryte Odpowiedz z cytatem
Mnie zdecydowanie się nie podobają. W jakimś escaper room, ok będą fajną opcją, ale w domu... no cóż, o gustach się nie dyskutuje. Póki co jednak jestem na etapie poszukiwania nowych drzwi do domu i myślałem o produktach, jakie w swojej ofercie posiada producent drzwi zewnętrznych https://mikea.eu/ . Wybór jest tutaj naprawdę spory, zarówno jeżeli chodzi o stylistykę, jak i kolorystykę. W asortymencie dostępne są klasyczne drzwi oraz dwuskrzydłowe. Jak sądzicie, która opcja będzie lepszym wyborem?
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-04-23, 16:26  //  Drzwi ukryte Odpowiedz z cytatem
Takie drzwi średnio mi się podobają. Do mojego domu chciałabym szklane tak jak mamy w firmie. U nas wykonywała firma Glass System . Mają duże doświadczenie, z najlepszego szkła produkują elementy. Również ścianki działowe, w domu myślę że też mogłyby się sprawdzić.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-08-28, 18:28  //  Drzwi ukryte Odpowiedz z cytatem
Potrzebujecie fajnego sposoby na zamknięcie pomieszczenia, a nie chcecie zdecydować się na tradycyjne drzwi? No to w takim razie idealnym pomysłem będzie to, aby zdecydować się na drzwi przesuwne . Zagwarantuję Wam to, że na pewno dopasują się one do wszystkich wnętrz.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Drzwi ukryte
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!