Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia wielkoformatowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-04-13, 13:03  //  Drukarnia wielkoformatowa Odpowiedz z cytatem
mam pytanko, potrzebuję pilnie wydrukować dwa banery i roll up, a że na co dzień się tym nie zajmuję, to nie mam pojęcia, którą drukarnię wybrać.
polećcie coś. byle było dobrze, szybko i tanio - kolejność przymiotników nie jest przypadkowa Wink
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-04-13, 19:30  //  Drukarnia wielkoformatowa Odpowiedz z cytatem
Sprawdź sobie ich usługi: studio306

Jakiś czas temu korzystaliśmy z ich oferty druku ponieważ do roboty również mielismy do wydrukowania kilka bajerów oraz jestem bardzo zadowolony z oferty. Szybko, konkretnie oraz bezproblemowo.

Jakosć wydruku również super.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-09-15, 09:12  //  Drukarnia wielkoformatowa Odpowiedz z cytatem
To jaką drukarnię wybierzesz zależy w dużej mierze od tego jakiego typu materiały będziesz drukował. Jeśli mają to być jedynie plakaty to nie wiem czy konieczne jest szukanie koniecznie drukarni wielkoformatowej.

Można je równie dobrze wydrukować w tradycyjnych drukarniach. Dobre ceny ma drukarnia Openprint.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-01-15, 22:37  //  Drukarnia wielkoformatowa Odpowiedz z cytatem
Nam bardzo odpowiada jakość materiałów z drukarni damond-druk. Wszystko zrobione tak jak należy i wysyłka zawsze na czas. W dodatku bezpłatna! Warto skorzystać z ich usług.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Drukarnia wielkoformatowa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!