Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Drukarka dwustronna z tanimi materiałam eksploatacyjnymi

Drukarka dwustronna z tanimi materiałam eksploatacyjnymi

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2020-02-19, 12:11  //  Drukarka dwustronna z tanimi materiałam eksploatacyjnymi Odpowiedz z cytatem
Szukam jakiejś taniej drukarki laserwoej z tanimi materiałami eksploatacyjnymi. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?

Drukarka - laser, monochromatyczna. Może być jednostronna.
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2020-02-19, 12:41  //  Drukarka dwustronna z tanimi materiałam eksploatacyjnymi Odpowiedz z cytatem
Jest kilka dobrych drukarek dwustronnych. Zależy jeszcze jaki masz budżet na ten cel. Dobrze jest zainwestować w takie, które działają w ramach jednej sieci komputerowej. Mam tutaj na myśli to, aby dawały możliwość realizowania wydruków z różnych komputerów w obrębie jednej sieci lokalnej.
D drukarek dwustronnych może to być np niezawodny model HP LJ M401dn lub druga opcja OKI C332 dn.
Koszty bębnów oraz tonerów można sprawdzić np pod niniejszym linkiem: https://dobretonery.pl/tonery-i-bebny-do-drukarek-c-298.html
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-05-23, 20:12  //  Drukarka dwustronna z tanimi materiałam eksploatacyjnymi Odpowiedz z cytatem
chyba najlepszą opcją brother co do hp iestety różnie bywa z zamiennikami, wolę jednak pewną markę, do mojego kupuję activejety i można je dostać bardzo łatwo
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Drukarka dwustronna z tanimi materiałam eksploatacyjnymi
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!