Forum Banzaj.pl » Gadżety » druk 3D

druk 3D

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-10-13, 21:55  //  druk 3D Odpowiedz z cytatem
co sądzicie ogółem o druku 3D? wydaje mi się, że to ma ogromne możliwości. słyszałem o tym, że nawet częsci samochodowe drukują. w sumie fajna sprawa, zwłaszcza do droższych samochodów czy maszyn. poszperałem trochę w sieci i nawet kilka firm kótre faktycznie to wykonują znalazłem. a z drugiej strony fajny motyw na prezent - zamówić coś komuś z druku 3D Smile
Reklamy
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2016-11-24, 16:03  //  druk 3D Odpowiedz z cytatem
W warszawie znajoma drukowała sobie etui na telefon takie na zamówienie swojego projektu, fajna opcja.
serafinn

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 18
Post 2017-02-26, 18:50  //  druk 3D Odpowiedz z cytatem
Etui spoko ale co innego, użytecznego? Dla firm jak najbardziej, do domowego użytku to chyba jeszcze za wcześnie Wink.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-07-27, 20:49  //  druk 3D Odpowiedz z cytatem
Części samochodowe to nie wiem ale na przykład taki uniwersalny uchwyt na szynę DIN 35mm można sobie zamówić https://www.p3drc.pl/pw-klips-do-montazu-plytki-przekaznikowej-na-szynie-din-35mm/ . O druku 3D sporo czytałam i w mojej firmie często mamy pomysł na jakiś wydruk. Dobrze, że drukarnia 3D – P3DRC jest w stanie tyle projektów zmaterializować z pomocą drukarek i odpowiednich materiałów. Mają duże doświadczenie, działają w technologii FFF/FDM oraz DLP. Warto zobaczyć jakie wydruki wykonali do tej pory, znajdziecie też na przykład obudowy na telefony, tulejki, osłony na obiektyw kamery a nawet lampę nocną.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-05-18, 23:06  //  druk 3D Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś z Was szuka firmy zajmującej się właśnie drukiem 3D to polecam wam sprawdzić, co do zaoferowania ma ta oto firma https://cubicinch.pl/oddzial/krakow/ - moim zdaniem ich oferta jest naprawdę ciekawa i godna uwagi! Sprawdzajcie kompleksowe oferty, aby korzystać z najlepszych usług!
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  druk 3D
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!