Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Dredd 3D

Dredd 3D

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2012-09-28, 10:53  //  Dredd 3D Odpowiedz z cytatem
Wybieracie się? Ja najpierw byłam na nie, ale po wierceniu dziury w brzuchu przez mojego faceta jednak się wybieram. W sumie może być fajnie, wygląda jak całkiem niezłe SF.
Reklamy
Zorro

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 56
Post 2012-10-02, 14:05  //  Dredd 3D Odpowiedz z cytatem
i co bylas ? napisz cos o filmie ?
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2012-10-02, 14:31  //  Dredd 3D Odpowiedz z cytatem
Liczyłam na jakąś szerszą dyskusję ale ok. Film wymiata. :p Jest kompletnie inny niż ta stara wersja jeśli chodzi o fabułę, rzecz dzieje się w nowoczesnym młodzieżowcu, którym zawładnął gang. A karierę robi narkotyk o nazwie slo-mo po którym wszystko widzi się wolniej. Wizualnie film jest dopieszczony, przyłożyli się do efektów. A poza tym cały czas akcja.
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2012-10-04, 11:37  //  Dredd 3D Odpowiedz z cytatem
Ja dopiero wczoraj byłem Wink

Fanem gatunku nie jestem, ale zdecydowałem się na seans i bawiłem lepiej niż przypuszczałem. Dobre kino s-f, wartka akcja, duzo krwi, rzeczywiście rewelacyjne efekty 3D. Do tego świetna muzyka, chętnie bym nabył soundtrack do auta Wink
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2012-10-04, 12:40  //  Dredd 3D Odpowiedz z cytatem
Ja bylem i powiem Wam, ze film wymiata. Lubie takie klimaty Sci-Fi na bazie komiksow. W porownaniu do filmu ze Sylwkiem Stallone to niebo a ziemia. Poprzednio byla to bajeczka dla dzieci a tutaj mamy naprawde mocne kino. Dla mnie sporo niespodzianka. Super film.
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2012-10-04, 13:19  //  Dredd 3D Odpowiedz z cytatem
911turbo napisał: Ja dopiero wczoraj byłem Wink
rzeczywiście rewelacyjne efekty 3D.


Z tymi rewelacyjnymi efektami to bym polemizowal. "Hugo" mial sporo lepsze i z wiekszym wyczuciem. Ale cala reszta Dredda jest naprawde super. Lubie Karla Urbana - koles ma ogromny potencjal wlasnie w takich rolach i szkoda, ze go nie wykorzystano do tej pory nalezycie - vide chocby rola w Kronikach Riddicka. W Dreddzie koles rozwinal skrzydla bo film jest po prostu zajebisty. Krwista R czyli to czego serwuja nam coraz mniej. Chetnie obejrze drugi raz jak wyjdzie juz na blu-ray. Kto nie byl a lubi dobre kino dla prawdziwych facetow a nie lalusiow szlochajacych nad losem Hanki Mostowiak niech smialo wali do kina!
alibaba

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 2
Post 2012-10-04, 14:45  //  Dredd 3D Odpowiedz z cytatem
Byłem, widziałem, polecam! Bardzo dobry film i trzymam kciuki żeby odniósł sukces komercyjny bo może wtedy będzie sequel, który chętnie bym obejrzał. W tym Dreddzie najważniejsza jest akcja, lejące się flaki a wszystko świetnie nakręcone. Sama fabuła mogłaby być lepsza no ale nie miał to być dramat psychologiczny Very Happy Tak a propos... nie macie wrażenia, że film bardzo nawiązuje do dalekowschodniego The Raid? Tam również akcja dzieje się w jednym budynku - z tym, że atak przeprowadza oddział policyjny a tutaj mamy właściwie jednego gościa. Fakt, że wystarczy za 20-tu Very Happy
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2012-10-04, 16:19  //  Dredd 3D Odpowiedz z cytatem
Też już oglądalem. Świetne bezpretensjonalne kino dla faceta bo z kobieta bym się raczej nie wybrał na to do kina. Miażdżony mózg lata po ścianach a posoka leje się gęsto ja nigdy. No i nie ma tutaj przeintelektualizowanego bełkotu, który był w najnowszym Batmanie. Rozrywka naprawdę przednia.
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2012-10-04, 18:48  //  Dredd 3D Odpowiedz z cytatem
Heh opinie jak widze zgodne. Dla mnie Dredd 3D to jedno z przyjemniejszych zaskoczen w tym sezonie. W zalewie grzecznych filmidel tutaj niewiasty i male dzieci nie maja czego szukac na sali kinowej. Jest naprawde ostro. Swoja droga jak charakteryzacja zmienia czlowieka - ta laseczka, ktora gra tutaj szefowa gangu w Grze o tron wygladala "troszeczke" lepiej Very Happy
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Dredd 3D
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!