Forum Banzaj.pl » Hydepark » Domek letniskowy z drewna- wykonawca z okolic Częstochowy

Domek letniskowy z drewna- wykonawca z okolic Częstochowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-07-18, 17:26  //  Domek letniskowy z drewna- wykonawca z okolic Częstochowy Odpowiedz z cytatem
Witam,
Po kilku latach odkładania, nareszcie udało mi się uzbierać na swój wymarzony domek letniskowy. Po dziadku odziedziczyłem działkę pod Częstochową, więc tym się nie martwię.
Jestem teraz na etapie przeglądania projektów domków letniskowych z drewna, takich jakby bardziej wyposażonych altan. I zastanawiam się nad podjęciem współpracy z jakąś lokalną firmą działającą w obrębie architektury ogrodowej. Znalazłem kilkanaście ofert tego typu w Google ale większość z nich ma dość kiepskie opinie, więc boję się brać pierwszą lepszą. Znacie jakieś firmy godne polecenia? I czy macie może jakieś ciekawe projekty do pooglądania?
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-07-18, 18:12  //  Domek letniskowy z drewna- wykonawca z okolic Częstochowy Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry, wiesz co spróbuję się dowiedzieć jak nazwała się firma, która postawiła całkiem cudny letniak mojemu szwagrowi. Byłem tam ostatnio na „opijaniu” i robota naprawdę jest zrobiona dobrze. Jak będę miał jakieś informacje to dam znać.
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-07-18, 19:15  //  Domek letniskowy z drewna- wykonawca z okolic Częstochowy Odpowiedz z cytatem
Ok, byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek namiary. A jeśli już coś będziesz wiedział, to proszę jeszcze o opinię na temat tego jak został wykonany montaż tego domku.
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2016-07-19, 15:03  //  Domek letniskowy z drewna- wykonawca z okolic Częstochowy Odpowiedz z cytatem
Spajder napisał: Ok, byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek namiary. A jeśli już coś będziesz wiedział, to proszę jeszcze o opinię na temat tego jak został wykonany montaż tego domku.


Wiem, firma nazywała się Drewmart. Szwagier mówi, że na ich stronie znajdziesz flagowe projekty ( na jeden z nich zdecydował się właśnie on), i dodał, że u niego wygląda to dokładnie tak jak na projekcie. I tak jak mówiłem, byłem ostatnio w tym domku i wygląda to dokładnie tak jak na ich stronce www. Pytałem też szwagra o wykonawcę i mówił, że obyło się bez żadnych problemów, a w jego ustach to spory komplement.
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2016-07-19, 20:10  //  Domek letniskowy z drewna- wykonawca z okolic Częstochowy Odpowiedz z cytatem
bartek_w napisał: Wiem, firma nazywała się Drewmart. Szwagier mówi, że na ich stronie znajdziesz flagowe projekty ( na jeden z nich zdecydował się właśnie on), i dodał, że u niego wygląda to dokładnie tak jak na projekcie. I tak jak mówiłem, byłem ostatnio w tym domku i wygląda to dokładnie tak jak na ich stronce www. Pytałem też szwagra o wykonawcę i mówił, że obyło się bez żadnych problemów, a w jego ustach to spory komplement.


Dzięki wielkie za pomoc. Właśnie przeglądam projekty i muszę przyznać, że niektóre bardzo pasują , zarówno mi jak i małżonce.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Domek letniskowy z drewna- wykonawca z okolic Częstochowy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!