Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie?

Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
milenkas22

Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 1
Post 2014-03-14, 13:09  //  Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio miała niefortunne zdarzenie, ponieważ mój laptop spadł mi na ziemię z wysokości około 20 cm i już się nie włączył, nie wiem co się stało, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak znaleźć dobry i sprawdzony w mieście wrocław gdyż tutaj aktualnie mieszkam. Czy możecie mi polecić coś konkretnego?
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2014-03-14, 15:04  //  Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Na pewno profesjonalny serwis na profesjonalnym sprzecie prowadzi PROLINE na biskupiej.
Dobiasz

Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 6
Post 2014-08-20, 17:43  //  Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Serwis laptopa, który mógłbym polecić mieści się w Warszawie, nie mniej fachowcy z nich naprawdę dobrzy i co dla mnie było ważne nie zdzierają. Wiem, że pytanie było o Wrocław, nie mniej przy obecnych cenach wysyłek kurierskich, jak przykładowo bym się zastanawiał, nad tym aby zadzwonić i wysłać lapka do naprawy kurierem...
olek111

Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 3
Post 2014-08-27, 14:25  //  Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio też musiałem naprawić laptopa, bo wylałem na niego herbatę ;/. Wysyłałem za pośrednictwem firmy paczuszka, znajdź sobie w google, bo nie bede robił tu reklamy linkując. Ogólnie firma spoko, laptop dotarł cały i zdrowy i nawet bardzo nie zdzierają na wysyłakch.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-09-23, 06:48  //  Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, ja do serwisu oddawałem laptopa tylko dwa razy, ale zawsze w poważnych kwestiach niestety. Oddawałem do redicreo.pl, bo wiem, że profesjonalnie podchodzą do sprawy. Za każdym razem laptop naprawiony. A szybko i w dobrej cenie Smile
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-07-08, 09:47  //  Laptop Odpowiedz z cytatem
Niestety jeżeli chodzi o serwis, nie bardzo mogę coś doradzić w tej kwestii. Niemniej jednak jeśli planujemy zakup nowego sprzętu, zwłaszcza do gier http://darmowe-gry.pl/wybrac-laptop-gier-komputerowych/ możemy się dowiedzieć, które modele są tutaj szczególnie godne polecenia. Jestem przekonana, że będzie to niezwykle przydatna lektura.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-07-28, 15:13  //  Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Co do serwisu laptopów macbook to tutaj https://www.macforce.pl/serwis/naprawa-macbookow-i-komputerow-mac/naprawa-smc/ macie dobry serwis do nich. Mają dobre ceny i szybko się zajmują naprawami, moja siostra do nich oddawała i naprawa w pełni profesjonalna była.
slawi

Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 19
Post 2020-08-29, 20:10  //  Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
W przypadku macbooka trzeba się koniecznie udać do autoryzowanego serwisu. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że sprzęt zostanie profesjonalnie naprawiony. Poza tym ważne jest to, że cały proces naprawy przebiegnie szybko i sprawnie. Tutaj https://idream.pl/serwis/cennik/macbook/wymiana-dysku/ sobie zerknijcie. Myślę, że swoje urządzenie zawsze warto powierzać tylko osobom, które znają się na tym co robią.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-10-15, 21:08  //  Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o serwis komputerowy z Wielkopolski to bardzo polecam https://serwis-zyla.pl/ . Nie trzeba osobiście jechać, zawsze można kurierem sprzęt wysłać. A polecam ten serwis z tego względu, że są w stanie naprawić nawet skomplikowane usterki i to w krótkim czasie
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Dobry serwis laptopów we Wrocławiu - co polecacie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!