Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Dobry psycholog z Warszawy

Dobry psycholog z Warszawy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 967
Post 2016-09-29, 13:08  //  Dobry psycholog z Warszawy Odpowiedz z cytatem
Czy możecie polecić tutaj kogoś kto pomoże mi uporać się ze stresem w pracy? Wszystko tak mnie denerwuje, że zastanawiam się czy nie rzucić roboty
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2016-09-30, 07:11  //  Dobry psycholog z Warszawy Odpowiedz z cytatem
Sugeruję umówić sie na wizytę do pana Konrada Ciesiołkiewicza. Pracuje w gabinecie psychologicznym w Warszawie strefa myśli.
Konkretny specjalista. Ma duże doświadczenie w pracy z osobami, których dotknęło wypalenie zawodowe, stres.

Sam chodziłem do niego po awansie. Na początku byłem zadowolony,że w firmie mnie docenili. Potem jednak przestałem sobie z tym wszystkim radzić.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2016-11-17, 01:36  //  Dobry psycholog z Warszawy Odpowiedz z cytatem
W Psychomedic mają dobrych psychologów i psychiatrów. Klinika jest czynna 7 dni w tygodniu, można zarejestrować się online. Stresu nie można lekceważyć, bo może powodować poważne choroby. Niestety w dzisiejszych czasach żyjemy coraz szybciej.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 404
Post 2020-06-30, 02:20  //  Dobry psycholog z Warszawy Odpowiedz z cytatem
Z psychologów w Warszawie to na pewno polecam poradnię https://psychoterapiacotam.pl/ . Włochy, Wilanów, Targówek, Bemowo, mają obecnie aż 4 poradnie w mieście. Eksperci godni zaufania, pomagają przełamać się, otworzyć, pokonać wszelkie trudności. Mój znajomy miał okropne problemy w pracy, gdyby nie pomoc terapeuty w tym miejscu mogło być z nim naprawdę źle. A tak - nie ten człowiek.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-04-30, 20:57  //  Dobry psycholog z Warszawy Odpowiedz z cytatem
A może hipnoza? Ja na http://make-life-harder.pl/zdrowie/hipnoza-w-czym-moze-pomoc/ czytałam właśnie jakie są zalety takiej formy terapii i kto to jest hipnoterapeuta. Wcześniej myślałam, że aby zdobyć takie kwalifikacje trzeba być psychologiem ale nic bardziej mylnego. Nie mniej psychologie także często z takiej formy leczenia korzystają.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-01-30, 16:51  //  Dobry psycholog z Warszawy Odpowiedz z cytatem
Warto zadbać o nasze zdrowie psychiczne. Udanie się na terapię może pomóc nam dostrzec przyczyny naszych problemów i znaleźć ich rozwiązanie. Znam bardzo dużo osób, którym taka terapia pomogła. Jeśli interesuje was psychoterapia kraków to polecam wam Sensus Med.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Dobry psycholog z Warszawy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!