Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Dobry męski szampon

Dobry męski szampon

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prevc

Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 14
Post 2014-05-24, 21:24  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Cześć. Czy jest jakaś różnica między szamponami dla kobiet i dla mężczyzn? Dlaczego jest taki podział? Czy facet nie może używać szamponu przeznaczonego dla kobiet? Pytam, ponieważ używam szamponu Dove silk and sleek - szampon wygładzający, ponieważ mam wrażenie, że puszą mi się włosy. Może warto kupić jakiś szampon dla mężczyzn?

Drugie moje pytanie jest takie... Chciałbym używać jakiegoś dobrego szamponu. Nie wiem, jaki mam rodzaj włosów, wydaje mi się, że mi się puszą, chciałbym też mieć szampon, który wzmacnia włosy, oraz stymuluje ich wzrost/odrost, skuszony trochę reklamą, że to profesjonalne produkty, jakich używa się w salonach fryzjerskich myślę nad zakupem takiego szamponu SYOSS-Men-Szampon-do-Wlosow-500-ml-Anti-Grease-Clean-Fresh.ale czy jest to faktycznie produkt używany przez profesjonalistów, czy to tylko chwyt marketingowy?
Możecie polecić jakiś bezpieczny i dobry szampon dla włosów dla faceta? Najczęściej przez kilka lat używałem headshoulders, ale strasznie wysusza on włosy. Wiem, że teraz jest dużo szamponów z chemią, może są jakieś bezpieczne i naturalne szampony
Reklamy
korni

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 18
Post 2014-06-23, 21:00  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Myślę że ten podział do chwyt marketingowy:)dobry jest head & shoulders ale jak za długo używasz to zaczyna głowa swędzieć. Dla mnie najlepszy jest z Loreala. Włosy są bardziej gładkie.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2014-07-28, 08:27  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Ja mojemu mężowi już od jakiegoś czasu kupuję RADICAL-MED-Szampon-dla mezczyzn i jest zadowolony. Włosy trochę mu się wzmocniły, ale co najważniejsze, to nie wypadają i fajnie się układają po umyciu. Ja mam taki sam szampon, ale dla kobiet. U mojego męża najważniejszym problemem było wypadanie włosów i to, że były słabe. teraz jest już lepiej.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2014-08-26, 20:33  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Jest podział i jest on uzasadniony. Różnimy się nieco więc i kosmetyki powinny byc różne. Mojemu mężowi strasznie posiwiały ostatnio włosy, więc ja mu kupiłam szampon dx2 i rzeczywiście po około miesiącu regularnego stosowania włosy już nie siwieją tak bardzo, a można nawet powiedzieć, ze zaczynają nabierać poprzedniego koloru. Teraz jest zadowolony z efektu stosowanego szamponu.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2014-10-02, 09:55  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Coś z produktów przeznaczonych pod salony kosmetyczne - tj. fryzjerskie. Wiadomo, że przy takich kosmetykach efekt będzie po prostu bez porównania lepszy.
napoleon

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 9
Post 2014-10-29, 12:39  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Ja używam Head&Shoulders od lat..i bardzo sobie chwalę. Jeśli ci się puszą to warto sprawdzić szampony dla dzieci jak Johnsons Baby..nie puszą tak włosówSmile Mówię poważnie. Fryzjer mojego kolegi mu kiedyś zarekomendował a on do dziś używa tylko dziecięcych.
robson

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 4
Post 2014-11-06, 11:24  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
można kupic w aptekach specjalne szampony zależy jakie chcesz żeby miał funkcje, w sklepach interetowych tez mozna trafic na dobre firma crew chyba ma dośc dobre
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-11-17, 13:22  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
HB Jeunesse stosowany systematycznie - tzn. nie jest męski, raczej uniwersalny, nawet z nieco dziwnym celami, ale generalnie na włosy zdecydowanie pomaga. To przy nim sobie je mocno odmieniłam i doprowadziłam do zdrowia, więc chyba da się?
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2015-12-11, 03:09  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Ja sobie chwalę Aussie, można go kupić w Rossmannie - Nie warto patrzeć na to czy szampon jest przeznaczony dla mężczyzn czy dla kobiet, to zwykły chwyt marketingowy, a produkty różnią się między sobą tylko opakowaniem.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 532
Post 2017-12-27, 07:30  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Nie znam tej firmy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2017-12-27, 11:52  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Ja znam, ale nie ma co liczyc na to, że jakikolwiek drogeryjny szampon jest w stanie powstrzymać wypadanie włosów. Sorry panowie ale nie ma takiej opcji ponieważ takie kosmetyki nie zawierają skladników, które mogą wspomagać cebulki włosów. I działają jedynie na same włosy i na skóre.
Jesli chcecie powstrzymać wypadanie to polecam
zmienić dietę oraz kupić sobie odpowiedni preparat ( na przykład loxon)
http://kobietawielepiej.pl/zdrowie/androgenowe-wypadanie-wlosow-leczenie
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2018-12-14, 13:08  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
Mój partner jest zachwycony kosmetykami dla mężczyzn od dystrybutora Faceman, mają też szampon przeciw wypadaniu włosów: https://faceman.pl/.
tpesz

Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 9
Post 2019-08-23, 10:52  //  męski szampon Odpowiedz z cytatem
Najlepszy szampon do męskich włosów https://www.organique.pl/kosmetyki-dla-mezczyzn/szampon-do-wlosow-normalizujacy.html. Włosy po nim dobrze się układają, nie są sztywne.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-08-30, 14:52  //  Dobry męski szampon Odpowiedz z cytatem
jakoś nigdy się nie zastanawiałem nad tym czy szampon jest męski czy żeński, aktualnie używam tego https://www.doz.pl/apteka/p132313-Botame_Kwas_Hialuronowy_szampon_nawilzajacy_250_ml całkiem niezły jest, ładnie pachnie i jest wydajny, dobrze się pieni i skład ma dobry
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Dobry męski szampon
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!