Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Dobry materac na bóle karku

Dobry materac na bóle karku

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2019-05-05, 09:12  //  Dobry materac na bóle karku Odpowiedz z cytatem
Od pewnego czasu cierpię na spore bóle karku.

Doradzicie jakiś porządny materac?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2019-05-07, 13:36  //  Dobry materac na bóle karku Odpowiedz z cytatem
Sembella ma porządne materace. Może nie są to najtańsze materace na jakie można sobie pozwolić, ale materace są naprawdę dobrze wykonane oraz sam od kiedy śpię na takim to wysypiam się o wiele lepiej.

Twardość najlepiej dobrać pod siebie, ale polecam raczej materac bardziej twardy niż miękki bo wbrew pozorom na takim o wiele lepiej się śpi:
https://sembella.pl/porady/cierpisz-bole-plecow-szyi-dowiedz-sie-materac-wybrac-aby-temu-zapobiec/

Na stronie są podpowiedzi co wybrać jak męczą Cie takie właśnie bóle.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2021-04-05, 11:29  //  Dobry materac na bóle karku Odpowiedz z cytatem
Smile
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-09-11, 09:27  //  Dobry materac na bóle karku Odpowiedz z cytatem
Przy dużym stresie i bólu karku przyda się specjalistyczna poduszka. Widziałam, że tutaj możecie takie znaleźć https://hilding.pl/kategoria/poduszki/ . Do wyboru są różne rodzaje, także medyczne. Poprawią one komfort snu, a dodatkowo pomogą pozbyć się napięcia mięśni karku, relaksując je. W ten sposób łatwiej będzie zasnąć. Poduszki mają pokrowce proste w czyszczeniu, łatwo je też nakładać.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 158
Post 2022-11-03, 19:11  //  Dobry materac na bóle karku Odpowiedz z cytatem
Jeśli macie na co dzień ból karku, to jest to znak, żeby wymienić poduszkę. Warto kupić poduszkę ortopedyczną, taką jak ta https://mebleimaterace.pl/p/poduszka-visco-elastic/ . Dopasowuje się do kształtów szyi i głowy, dzięki czemu kark nie będzie bolał, a mięśnie pleców odpoczną. W ten sposób można pozbyć się bólu kręgosłupa, dzięki czemu sen będzie jeszcze bardziej komfortowy. Warto sobie ulżyć w ten sposób.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2022-12-07, 09:58  //  Dobry materac na bóle karku Odpowiedz z cytatem
U mnie zmiana materaca nic nie dała, moje plecy jak bolały tak bolą. Aktualnie jestem zapisany na wizytę do neurochirurga, mam nadzieję, że Pan Maciej Mielczarek będzie w stanie mi pomóc.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2023-03-14, 23:10  //  Dobry materac na bóle karku Odpowiedz z cytatem
Też się zastanawiam czy takie bóle to wina materaca czy jednak zamiast zmiany łóżka po prostu nie iść do lekarza i wykonać badania kręgosłupa. Z tym nie ma żartów a czas na pewno nie działa na korzyść jeśli jest jakiś problem jednak. Znalazłam w sieci taki Szpital Carolina gdzie zajmują się leczeniem kręgosłupa, myślicie że to odpowiednie miejsce dla mnie?
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Dobry materac na bóle karku
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!