Forum Banzaj.pl » Hydepark » Dobre okna do domu ?

Dobre okna do domu ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Tadek99922

Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 1
Post 2016-01-11, 14:05  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Witam, na wiosnę planuje wymianę okien w całym domu i zaczynam poszukiwania okien, generalnie jak na razie przejrzałem ofert wszystkich sklepów dużych czyli Castorama, RM teraz szukam ofert mniejszych firm które oferują okna dlatego zwracam sie do was o polecenie jakiejś dobrej firmy jeśli chodzi o okna. Jak na razie mam tylko ofertę Firmy Okna Konieczny , znalazłem dużo pozytywnych informacji na ich temat.
Reklamy
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2016-01-13, 19:49  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
ciężko mi powiedzieć, bo nie znam tej firmy, ja u siebie w domu postawiłam na okna drutex kupowane w styleline i bardzo jestem z nich zadowolona. Więc te mogę ci polecić z czystym sumieniem.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-07-30, 16:01  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukasz dobrych okien to najlepiej jest zajrzeć tutaj stolbud.pl mają dobrej jakości okna w przystępnej cenie. Wiele osób poleca ich okna Smile
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2016-11-09, 15:22  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Okna na parterze? Zobacz okna antywłamaniowe co najmniej klasy P4
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2017-07-14, 16:25  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Ja radzę unikać popularnych sieciówek i wybrać markowe okna typu Jezierski, wydatek niby większy ale raz na zawsze.
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2017-08-04, 13:42  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
A jakie konkretnie?
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2017-08-17, 10:40  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
spokes napisał: A jakie konkretnie? Tutaj znajdziesz porady jeśli interują Cię okna dachowe z pewnością się przyda ta wiedza.
Akurat u mnie były nie dachowe tylko normalne do domu jednorodzinnego.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-10-11, 08:10  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś szuka okien dachowych to proponowałbym wybrac sie po prostu do OBi
W sklepie mają okna od kilku dobrych producentów, poza tym bardzo korzystne ceny w porównaniu do mniejszych firm, tak więc moim zdaniem można się śmiało ich ofertą zainteresować ( jakiś czas temu postanowiliśmy podnieść dach i zarówno pokrycie dachowe, jak i okna na dachu kupowaliśmy w OBI).
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2018-12-12, 14:20  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Postawiłbym na okna plastikowe, mają podobne parametry, co drewniane, a przynajmniej te popularnych producentów, wyglądają też podobnie. Nie ma sensu przepłacać. Co do producenta, to świetnej jakości okna z PVC produkuje Drutex - to jedne z popularniejszych okien.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-01-29, 18:29  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Ja do mojego domu zamówiłam okna PCV, są solidne i takie jakie chciałam. Producent od którego brałam przypomniał mi też że takie okna warto zamówić razem z montażem certyfikowanym. Tutaj https://okna-internorm.pl/dlaczego-warto/montaz poczytałam o tym i się na to zdecydowałam. Było warto.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2020-02-18, 16:39  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Teraz to ludzie biora te trojszybowe.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2020-03-26, 14:48  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
W zasadzie w firmach oferujących okna już nie oferuje się okien dwuszybowych z uwagi na to, ze nie mają takiej dobrej izolacji. Jeśli chodzi o jakość okien i parametry cieplne, to są one porównywalne. Tak więc w sumie nie ma tutaj znaczenia dla parametrów czy wybierzecie okna drewniane czy pcv..... Nie produkuje się już kiepskich okien. Jakość zależy od wielu czynników, między innymi producenta czy komponentów użytych do produkcji.

Zdecydowaliśmy się u siebie na okna firmy Ekoplast
https://ekoplast-group.com/pl/okna/

Dobre wykonanie oraz dobre parametry.
Chaid

Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2
Post 2020-05-24, 22:23  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Mi okna pomogli dobrać fachowcy z http://www.okna-bramy.com/ i potem je zresztą montowali, więc wszystko na szczęście zostało przeprowadzone pomyślnie i szybko. Ogólnie temat remontu u nas to nieciągnąca się historia.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2020-09-19, 22:13  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Warto się dobrze rozeznać w kwestii doboru okien, w końcu jest to zakup na kilkadziesiąt lat. Nie mniej ważny jest także wybór okuć do okien
i tutaj polecę https://www.siegenia.com/pl/products/window-systems/hardware-for-timber . Nie tylko wygląd zewnętrzy jest ważny, ale także wszystkie wewnętrzne systemy gdyż to one wpływają na funkcjonowanie okien
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 911
Post 2020-09-27, 12:06  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Obecnie nie montuje się już raczej okien 2 szybowych z uwagi na to, ze okna takie nie zapewniaja odpowiedniej szczelności oraz ochrony Poleca się raczej okna 3 szybowe, które są znacznie bardziej szczelne. Takie właśnie mamy w domu. Nie kierowałem się jedynie ceną przy wyborze. Cena jest ważna ale liczą się też
gwarancja
profile
opinie o firmie
jak i odpowiedni montaż ( polecam zdecydowanie się na ciepły montaż, nie jest to duży wydatek a znacznie podnosi parametry energooszczędności).

Mamy teraz okna od tej firmy https://www.kapica.pl/
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-10-12, 20:28  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Mnie też niedługo czeka wymiana okien w domu i jak do tej pory chyba najbardziej "przemawia" do mnie oferta https://zebrano.eu/oferta/okna/aluminiowe/ . Mamy tutaj możliwość zakupienia stolarki okiennej najwyższej klasy, pochodzącej od cenionych producentów. Co więcej, dostępne okna cechują się bardzo korzystnymi parametrami i moim zdaniem są zdecydowanie warte swojej ceny. Ponadto decydując się na zakup, możemy być pewni profesjonalnego montażu, który jest gwarancją tego, że okna nie stracą swoich właściwości.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 397
Post 2021-02-16, 11:49  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Też muszę wymieniać okna w moim domu a najgorsze, że wymiany wymagają także okna dachowe. Z tego co patrzyłem to producent Dakea ma najlepszą ofertę w tym zakresie. Duże doświadczenie, okna z najwyższej jakości materiałów, szczelne, perfekcyjnie wykonane. Poza oknami również niezbędne akcesoria montażowe.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-06-28, 08:48  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
Okna drewniane na pewno są o wiele bardziej ekologiczne ale z drugiej strony cena często jest kilkukrotnie wieksza od okien pvc. Wszystko ma swoje wady oraz zalety. Sam musisz zdecydować co będzie dla Ciebie lepsze. My zdecydowaliśmy się na okna pvc właśnie z uwagi na cenę. Jestem zadowolony. Okna wykonane bardzo dobrze, mieszkanie jest wyraźnie cieplejsze bo zabudowa okna jest wielokomorowa. Jest również ciche.

Od siebie polecam kontakt z firmą
http://okna-kielce.com.pl/

Powinni doradzić w sprawie wyboru odpowiednich okien.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2021-12-20, 13:23  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
A sprawdzone okna dachowe, to jakie? Te znacie - https://velshop.pl ? Mam z polecenia - czego się po nich spodziewać? Jakieś problemy, komplikacje? Chcemy coś, co kupimy na lata i nie będziemy mieć z tym kłopotów. Jak proponujecie do tego podejść?
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-01-06, 21:15  //  Dobre okna do domu ? Odpowiedz z cytatem
kus_kus napisał: ciężko mi powiedzieć, bo nie znam tej firmy, ja u siebie w domu postawiłam na okna drutex kupowane w styleline i bardzo jestem z nich zadowolona. Więc te mogę ci polecić z czystym sumieniem.



Drutex też mogę polecić. Mają bardzo dobra opinie wśród moich znajomych i ja też się ostatnio do nich przekonuje. Okna te są z PCV i jest to według mnie bardzo dobry wybór jak szukacie okien dobrej jakości.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Dobre okna do domu ? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!