Forum Banzaj.pl » Hydepark » Dobre drzwi wejściowe poszukiwane

Dobre drzwi wejściowe poszukiwane

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Mevirr

Post 2015-03-05, 17:20  //  Dobre drzwi wejściowe poszukiwane Odpowiedz z cytatem
Witam. Planuję wymienić drzwi wejściowe do mieszkania. Dotąd mieliśmy drzwi dość przeciętnej jakości i odbiegające od dzisiejszych standardów estetycznych. Mniejsza jednak już nawet o wygląd, zależy nam przede wszystkim na solidności i dobrych zamkach. To priorytet. Jakie drzwi w rozsądnej cenie o dobrych parametrach można znaleźć?
Reklamy
Berni

Post 2015-03-14, 16:45  //  Dobre drzwi wejściowe poszukiwane Odpowiedz z cytatem
Przejrzyj ofertę interdoor i vox, patrz na parametry techniczne.
Aurik

Post 2015-04-08, 13:22  //  Dobre drzwi wejściowe poszukiwane Odpowiedz z cytatem
Jeśli zależy wam na zamkach i ogólnie na bezpieczeństwie, to radziłbym się rozejrzeć po ofercie Gerdy. Dla mnie to opcja, którą zdecydowanie warto wziąć pod uwagę.
ayris

Post 2015-05-13, 08:29  //  Dobre drzwi wejściowe poszukiwane Odpowiedz z cytatem
Wybrałeś juz kogos kto ci te drzwi wstawi? To dość istotne bo nie każda firma budowlana potrafi popranie wstawić drzwi:/ Jeśli jesteś z Wawy to możesz się zgłosić do imago-remonty.pl Przyjmują zlecenia do 20 km od stolicy. My mamy drzwi z castoramy i są ok.
MiroL

Post 2015-05-30, 18:53  //  Dobre drzwi wejściowe poszukiwane Odpowiedz z cytatem
Tutaj drzwidladomu.com.pl jest spory wybór drzwi najlepiej zamawiać z montażem aby później nie szukać fachowców. Są one dobrej jakości i w przystępnej cenie więc powinieneś być zadowolony.
TomaszT

Post 2017-10-26, 11:18  //  Dobre drzwi wejściowe poszukiwane Odpowiedz z cytatem
Ja mam u siebie drzwi drewniane i bardzo dobrze się sprawdzają.
Warto jest zapytać specjalisty, jakie rozwiązanie będzie dla Was najlepsze. Mi drzwi montowała firma Styl-Bud z Warszawy i właśnie o ni mi doradzili, bo do końca nie byłem pewien, jakie drzwi mam wybrać, ale po wcześniejszym wywiadzie doradzili mi właśnie te drewniane.
sylwia4012

Post 2021-09-12, 19:31  //  Dobre drzwi wejściowe poszukiwane Odpowiedz z cytatem
W Rzeszowie u nich https://swiatpaneli.rzeszow.pl/drzwi-zewnetrzne-rzeszow masz spory wybór jeśli chodzi nie tylko o drzwi zewnętrzne - spory wybór jeśli chodzi o materiały, wzory i kolorystykę, znajdziesz te idealne
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Dobre drzwi wejściowe poszukiwane
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale High-Tech

W dziale Gry