Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Dobra golarka

Dobra golarka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Kmaga92

Post 2012-02-26, 20:08  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Witam. Chciałem by ktoś doradził mi jaką golarkę mogę kupić. Chodzi mi by goliła dokładnie i nie podrażniała skóry. Mam twardy zarost i szybko mi rośnie a golić zwykłymi maszynkami nie bardzo się mogę ponieważ mam wrażliwą skórę powinienem golić się codziennie lecz to jest praktycznie nie możliwe przez to że strasznie podrażnia mi skórę na twarzy a na szyi to już piekło. Kupowałem przeróżne mleczka po goleniu nie pomaga nic. Jeśli ktoś jest w stanie mi doradzić będę wdzięczny. Pozdrawiam.
Reklamy
Asik

Post 2012-02-26, 21:06  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Ja uzywam philips norelco od paru lat i jestem bardzo zadowolony, czy Ci bedzie pasowac ciezko powiedziec, bo nigdy nie mialem problemow ze skora podczas golenia, ale maszynka jest super Smile

Pozdrawiam i powodzenia Smile
Ryzykant

Post 2012-02-26, 21:50  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
A myslales o wizycie u dermatologa ?
Rafal

Post 2012-02-27, 09:16  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Uzywam golarski Panasonic. Najwieksze zalety (i nimi sie kierowalem przy zakupie) - mozliwosc golenia na sucho i mokro - czyli mozesz uzywac pianki aby zlagodzic golenie - w twoim przypadku to duzy plus mysle. Druga - mozliwosc mycia pod biezaca woda. Nie musisz sie bawic w zadne pedzelki itp. Mam ja juz z 6 lat pewnie i do tej pory mnie nie zawiodla. Folia tnaca i noze od nowosci nie zmieniane.
S. Expert

Post 2012-02-27, 11:59  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
golarki panasonic sa super, a raczej byly 6 lat temu Smile choc nie napisales jaki masz model, a to podstawa, pamietam jak taką planowalem kupic, tyle ze jest jak dobry stary Polonez Caro przy dzisiejszych o 5 epok nowszych np. Braunach, ja mam z serii 7 najwyzszej dosc nowa bo roczna

i ma troche ficzerow jak Lamborghini przy Polonezie nowszych (dzis to standard ze golic mozna wszedzie, po wszystkim, czyscic jakkolwiek a nawet sama mi czysci i odkaża w bazie itd) wiec moge tez smialo ja polecic, porownujac z panasonikiem i philipsem 3-letnij bo testowalem u znajomego, Braun pasowal mi najbardziej, najlepiej idz pomacaj sam w MM pare do wlasnej reki, poczytaj testy porownawcze w necie itd
Rafal

Post 2012-02-27, 12:33  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Pisze o Panasonicu ale glownie w kontekscie sucho mokro - i mycie pod biezaca woda. Kolega nie pisal o budzecie a wciaz zdarzaja sie tanie golarki na sucho - wiec zwracam na to uwage. Oczywiscie wyzsze modele Brauna i Philipsa tez maja to i bez tego nie wyobrazam sobie dobrej golarki.

A co do tych firm to mamy tutaj dwa konkurencyjne systemy golenia. Pozioma folia u Brauna albo okragle glowice u Philipsa. Pomacanie w MM niewiele da bo trzeba by sprobowac na swoim zaroscie ktory lepiej daje rade golic szyje - bo tam wlasnie goli sie najtrudniej.
S. Expert

Post 2012-02-27, 15:28  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
dokladnie tak glowna kwestia to kółka vs folia, wbrew pozorom to najwazniejsze, bo ja np. po szyi kompletnie kolkami sie nie moglem i nie umialem ogolic za nic w swiecie, w zadna strone, no naprawde za cholere nie moglem dokladnie sie dogolic stad wybor folii, ale znam tez odwrotne opinie, wiec trzeba sprawdzic co komu pasuje
Siemowito

Post 2012-02-27, 18:30  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Witam, ja mam to samo pytanie, lecz celuje w dużo mniejszy przedział pieniężny. Chodzi mi o golarkę do ~150 zł. Jest szansa na trafienie na prawde dobrej i sprawdzonej golarki? Czy to musi być droższy interes? Nigdy nie interesowałem się golarkami, zawsze używałem maszynek, stąd to pytanie. Pozdrawiam
S. Expert

Post 2012-02-27, 19:06  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
musi byc drozszy bo np. brauny z najnizszej serii 3 (sa jeszcze 5 i 7 wyzsze) bedzie tez ok jak najbardziej, ale nie do 150zl, tyle to kosztuje wymienny zbiorniczek z plynem do czyszczenia do nich Smile do 150zl to shit ruski z targu ale nie polecam, to jednorazowki, a taka maszynke za kilkaset zlotych pamietaj placisz za jakosc i dziala nawet bez wymiany folii pare lat!
cynia_081

Post 2012-07-07, 15:35  //  dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie,

Bardzo prosiłabym o poradę Panowie. Chciałabym kupić golarkę , która ma być prezentem dla chłopaka. Zastanawiałam się nad Philips Senso Touch RQ 1180/16 2 D. Golenie : sucho/mokro.Kwota jaka chcę przeznaczyć ok.600 zł. Sporo jest tych modeli i już sama nie wiem którą wybrać.

Zarost: Twardy ze skłonnością do podrażnień.

Będę ogromnie wdzięczna za pomoc
Smile
kubapl

Post 2012-07-30, 12:34  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Phillipsa mam i nie jestem zadowolony. Miałem Brauna i był 100 razy lepszy.
listopad

Post 2013-11-08, 21:26  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Ja mam cruzera Brauna i strasznie mi odpowiada. Łatwy i nieskomplikowany w użyciu, a przede wszystkim dokładny. Gole się jak chcę zawsze mi wychodzi. Ja mam cruzera do twarzy i do głowy. Więc czasem jak mi odrosną wlosy na głowie szaleję z golarką, a ona zawsze mi się poddaje i mam porządany efekt.
ModnyKolnierzyk_pl

Post 2013-11-12, 14:38  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Większość opinii przemawia za Braunem- oczywiście tych pozytywnych,sam stoję teraz przed podobnym dylematem z, tym ze budżet to kwota 200zł i w grę wchodzi albo Braun albo Philips.
listopad

Post 2013-12-04, 21:29  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie kup brauna cruzera Nawet przez chwilę nie pożałujesz zakupu, a już na pewno nie wrócisz do tradycyjnego golenia.
e-sensi.pl

Post 2013-12-04, 22:53  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Polecam Braun series 3
martinna33

Post 2013-12-17, 21:41  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Chciałam cruzera kupić mężowi, tego do bródki. Czy macie podrażnioną skórę po jego użyciu?
ciechan_84

Post 2014-01-06, 18:43  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Możesz spokojnie kupić, nic nie podrażnia. Nie wiem jaką chcesz kupić, ale niektóre mają specjalne końcówki do wrażliwych miejsc.
Onedrzej

Post 2014-11-06, 11:20  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Witam! Ja to się muszę golić codziennie bo inaczej wyglądam jak dziad Razz Z maszynek to poleciłbym Shave Lab. Dobra, nowa firma na rynku, która robi solidne, ładne maszynki z dobrym, wymiennym ostrzem.
robson

Post 2014-11-06, 11:32  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Panowie mogę z czystym sumieniem polecić dobra golarkę a wręcz świetną, jakość bardzo dobra, cena niska, dopasujecie sobie do upodobań, znajdziecie tutaj menspace pl
mirakle

Post 2015-06-12, 09:26  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
O wszystkim decyduje to, jaki posiadacie budżet. Generalnie lepiej od razu kupić coś jakościowego, niż irytować się koniecznością naprawiania rozwiązania co trochę.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Dobra golarka Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja