Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Dobra golarka

Dobra golarka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2015-07-01, 18:11  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
@S.Expert widzę że Ty się znasz i dzięki za Twoje posty. Właśnie myślałem nad założeniem nowego wątku ale widzę że nie tylko ja się radzę o golorakę na forum Wink
Polecisz jakiś konkretny model? Mi zależy na golarce do twarzy i ciała bo golę się cały.
Do tej pory używałem żyletek ale już mam dość, chce żeby było szybciej bo zawsze się spóźniam.
Reklamy
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2015-07-04, 14:47  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
o rany, używanie żyletek musi być uciążliwe przy takim goleniu chyba? ja to tak bardziej z zapytaniem od strony zarostu i ewentualnie fryzury na głowie, bo myślę nad sprezentowaniem takiej maszynki, jakieś modele polecacie do stylizacji bródki? Wink
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-12-17, 15:32  //  Dobra golarka Odpowiedz z cytatem
Ja mam w domu maszynkę elektryczną. Dostałem od żony w prezencie ale szczerze powiedziawszy to nie używam za często. Nie daje tak dobrego golernia jak maszynka jednorazowa.Nie mam aż tak mocnego zarostu tak wiec wolę machnąć się maszynką jednorazową co dwa dni. To mi wystarcza. Maszynkę elektryczną używam od czasu do czasu.
Ze wszystkich maszynek lubię Gilette Mach 3. Są porządne oraz dobrze golą.Cena może nie jest taka niska ale mozna taniej zamowić w sklepach internetowych.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Dobra golarka Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!