Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście

Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-09-21, 09:38  //  Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście Odpowiedz z cytatem
Panowie czy możecie polecić jakiegoś dobrego specjaliste, który zna sie na problemach z wypadniem włosów? Rodziny za wiele mi nie doradził. Wypadanie włosów mam w genach. Mój ojciec jest łysy a ja nie chcę tak szybko stracić włosów. On zaczął łysieć dopiero po 40stce. Sam jestem po 20stce i zakola są już u mnie bardzo duże ;/
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-09-21, 11:32  //  Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście Odpowiedz z cytatem
Robileś sobie badania na hormony? Bo moze masz coś nie tak z hormonami i dlatego lysiejesz. W Gdańsku polecam zapisać sie na wizytę w clinica Dermatologica doktora Michajłowskiego. pracują tam trycholodzy a to do trychologa powinieeś się zapisać a nie do dermatologa.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-09-22, 09:52  //  Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście Odpowiedz z cytatem
A czy takie wizyty są na fundusz? Robiłem sobie jak na razie tylko testosteron. No i probowałem chyba wszyskie mozliwe tabletki i wcierki na wypadanie włosów ale to nic nie działa Zakola się ciągle powiekszają. Aż moja laska zwrócila na to uwage ;/
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-09-23, 09:26  //  Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście Odpowiedz z cytatem
Nie. Nie ma trychologów na fundusz. Leczenie łysienia nie jest refundowane. Możesz się zapisać do dermatologa ale bedziesz dlugo czekał na wizytę , poza tym podejrzewam,że taki lekarz za duzo Ci tutaj nie doradzi w temacie. Sam chodzilem prywatnie i jestem zadowolony.Przynajmniej przeprowadzil badania i mogli na ich podstawie zlecić leczenie. Ktore było SKUTECZNE ( a nie jak tabletki , w które już nie wierzę).
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-09-23, 10:01  //  Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście Odpowiedz z cytatem
Może i masz rację Dasz jakiś kontakt? To zapiszę się ewentaulnie na wizytę. Jakie maja tam zabiegi? Bo sam \zastanawiałem się nad przeszczepem ale to chyba dość duża cena ;/
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-09-26, 11:31  //  Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście Odpowiedz z cytatem
Tutaj jest ich strona www: http://drtrycholog.pl/ . Przeszczep to raczej ostateczność tak wieć pewnie lekarz Ci tego na razie propnować nie będzie. Jesli cebulki są zdrowe to da się je ożywić. Sam miałem lekkie problemy z anemia ( zbadałem sobie żelazo) i to powodowało,że wypadanie włosów było jeszcze wieksze, poza tym musiałem sobie uregulowac hormony. Miałem również wykonaną mezoterapię. Jest to ostrzykiwanie skóry głowy co sprawia,ze cebulki się regenerują. Nie jest to zbyt przyjemne, ale skóra głowy nie jest atka unerwiona tak więc można wytrzymać. Efekt fajny chociaż musiałem poczekać na niego miesiąc dwa aż włosy zaczną rosnać.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-05-19, 21:01  //  Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście Odpowiedz z cytatem
Wcale nie jest powiedziane że da się zaradzić wypadaniu. Rozwiązaniem może być przeszczep albo po prostu zakup peruki. Na https://perukisklep.pl/peruki-medyczne/ mają wysokiej jakości i z wszystkimi atestami. Warto ten sklep właśnie odwiedzić. Peruki takie można nosić cały dzień bez szkody dla wrażliwej skóry głowy.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-01-19, 15:08  //  Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście Odpowiedz z cytatem
Każdy lekarz potrzebuje też odpowiedniej odzieży. Tutaj https://odziezdlamedyka.pl/ macie możliwość zamówienia jej w dobrej cenie, to wygodna odzież wysokiej jakości którą wielu lekarzy u siebie stosuje.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Do jakiego lekarza z wypadaniem włosów w Trójmieście
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!