Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Długi

Długi

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-04-17, 13:35  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z was zna temat ogłaszania upadłości konsumenckiej? Czy możecie powiedzieć mi na ten temat coś? Jakies pozytywy niegatywy? Ktoś bliski zastanawia się nad tym.
Reklamy
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-04-21, 11:20  //  Długi Odpowiedz z cytatem
To bardzo ciężki temat. Zazwyczaj ludzie robią wsyzstko na własną rękę, a nie jest to prosta procedura i większość na niej polega. Ja od razu polecam zwrócić się do kogoś kto pomoże ci w załatwieniu takiej sprawy - samo napisanie wniosku już jest mocno decydujące i przede wsyzstkim... trudne! antydlug.pl - oni pomagają załatwić upadłość.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-04-30, 12:16  //  Długi Odpowiedz z cytatem
I jak? Co z tym znajomym, jak działacie w końcu?
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-05-05, 09:11  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Tak, jesteśmy w trakcie załatwiania sprawy z Antydług - także widać już światełko na końcu drogi, będzie dobrze Wink
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-05-22, 14:45  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Słuchajcie, interesuje mnie ta upadłośc w temacie kogoś bliskiego. Jak wygląda kwestia rozliczenia z firmą antydług? Czy jeszcze zanim dostanę wniosek to muszę zapłacić?
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2015-05-26, 10:16  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Polonez, do czasu aż dostaniesz wniosek nie wydajesz w ogole ani grosza. Te wstępne porady są za darmo Wink
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-09-15, 12:19  //  Długi Odpowiedz z cytatem
O upadłości konsumenckiej możesz sobie poczytać m.in na blog.kredytinkaso.pl/1949-upadlosc-konsumencka-kto-ja-moze-oglosic Moim zdaniem to dobra opcja na wyjście z długów jednak nie każdy może z niej skorzystać. Procedura jest dość trudna i chyba lepiej po prostu spróbować spłacić swój dług poprzez dogadanie się z wierzycielem.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 532
Post 2016-11-23, 06:44  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Ja również mam z tym problem. Kredytow jest tyle,ze nie jestem w stanie spłącać.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-11-23, 08:55  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Zawsze jest jakieś rozwiązanie. Wiele osób samodzielnie zapędza sie w ślepą uliczkę obraz bierze szybkie kredyty na spłatę poprzednich kredytów . Nie jest tożadne rozwiązanie ponieważ zadłużenie się zwiększa. Zwiększa się również późniejsza rata, którą musisz ponosić.

Sugerowałbym zastanowić się nad zupełnie innym wyjściem z sytuacji. Nie brałeś pod uwgę kredytu konsolidacyjnego ?

To o czym należy pamętać, to aby nie przesadzić z kredytami, aby zachować płynność finansową. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://www.24gliwice.pl/wiadomosci/kiedy-grozi-nam-egzekucja-komornicza-o-tym-warto-wiedziec/ - warto wiedzieć, kiedy grozi egzekucja komornicza oraz z czym to się w zasadzie wiąże.
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-12-31, 12:11  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Wyciaganie długów jest bardzo trudne i najlepiej wtedy wynająć agencję, która się tym zajmie. Wiem, że agencja MB detektywi zajmuje się takimi sprawami. Można im zaufać.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2017-01-03, 09:26  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Wiele osób korzysta z usług tak zwanych firm oddłużających. Nie mam zaufania do takiego rozwiązania.A to dlatego,że takie firmy tak naprawdę pobieraja spore opłaty za swoją pomoc. A wiele rzeczy można byłoby załatwić samodzielnie bez ich pośrednictwa. Na forach finansowych mozna zasięgnąć darmowej porady w sprawie tego jak wyjść z długów.Jeśli napiszecie to doradcy pomogą Wam skonstruować odpowiednie pisma do banku.

Jeśli jednak macie pewność, ze długów nigdy nie spłacicie to może dobrze byłoby zastanowić się nad ogłoszeniem upadłości? http://upadlosc-konsumencka.biz.pl/kontakt/
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2017-01-03, 23:32  //  Długi Odpowiedz z cytatem
najlepiej to zlecić egzekwowanie długów komornikowi, nie ma skuteczniejszej metody, szczególnie jeżeli człowiek ma stałą pracę. napisz do kancelarii komorniczej a to będzie wykonalne. Jeżeli sam masz komorników, zapytaj o poradę. Zawsze jest wyjście nawet z głupich i beznadziejnych sytuacji.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-04-14, 06:48  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy komukolwiek podobałby się fakt, że jego dług nie jest spłacany w terminie. Tak też uważają banki czy parabanki udzielająće chwilówek. Długi trzeba spłacać - tak mówi stara zasada. Banki i parabanki zlecają ściąganie długów firmom windykacyjnym - a te nie szczypią się, tylko dosyć skutecznie podchodzą do tematu.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2017-04-19, 16:14  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Faktycznie spłacanie wszelkich zobowiązań w terminie to podstawa. Przy czym generalnie spora część osób nie może liczyć na otrzymanie wsparcia finansowego w banku, chociażby ze względu na niewłaściwą formę zatrudnienia. Dlatego też warto tutaj wziąć pod uwagę także taką opcję jak kredyt dla bezrobotnych online. Jest on bowiem dostępny bez konieczności wychodzenia z domu, a co więcej może nam się przydać w sytuacjach kryzysowych.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-10-11, 11:59  //  sprzedać Odpowiedz z cytatem
Osobiście nie znam tematu, ale mam znajomego, który nie dał sobie rady z prowadzeniem własnej działalności. Tyle, że on w porę zgłosił się do ludzi, którym sprzedał swoją spółkę z oo . Dzięki temu ograniczył swoje straty faktycznie do minimum. To jest dobre rozwiązanie uważam.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2017-10-16, 09:42  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie korzystniej jest w wielu przypadkach restrukturyzować kredyt niz-zaciagac-pozyczki-pozabankowe

Niż na przykład zaciągać pożyczki pozabankowe ( które niestety bierze wiele osob ale spłata chwilówki chwilówką jest najwiekszą głupota, z racji tego,że jest to najszybsza droga do wpadnięcia w pętlę kredytową).

Proponowałbym poprosić bank o wydłużenie terminu kredytowania. W wielu przypadkach bank się zgadza
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-10-04, 06:05  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Mi na szczęście jakiś czas temu udało się wyjść ze spirali zadłużenia. Co zrobiłem:
ograniczyłem zbędne wydatki i zacząłem o wiele więcej zarabiać
dogadałem się z dwiema firmami i zrestrukturyzowałem pożyczkę
oraz wziąłem kredyt w banku, który pomógł mi spłacic pozostałe długi w firmach pożyczkowych

Dobrze jest korzystać z takich poradników:
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/item/125863-spirala-zadluzenia-jak-wyjsc-z-dlugow-finansowych

Na stronie jest sporo informacji na temat tego w jaki sposób wyjść z długów. Upadłość osobista nie zawsze jest dobrym wyjściem.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 342
Post 2021-09-24, 19:15  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz długi to sprawdź sobie kredyty dla zadłużonych . Lepiej w ten sposób rozwiązać sprawę niż ryzykować windykację, za którą oczywiście my płacimy i dług zamiast maleć to jeszcze będzie rosnąć
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-01-18, 23:47  //  Długi Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o długi to niestety nie zawsze udaje się ich uniknąć. Często zaczyna się od małego zadłużenia, które z czasem rośnie i jest niemożliwe do spłaty. Są kancelarie, które pomagają w oddłużaniu. Też na https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie-chwilowek/ jest wszystko opisane co trzeba zrobić w takiej sytuacji.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Długi
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!